Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: viga kütuse süsteemiga!!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul on MB c 200 elegance bensiin 1995 aasta 100 kw ja nimelt selline jama sellel on kniiöelda kahepaagi süsteem ja kui kütusenäidik vajub alla poolepaagi aut enam ei tööta ja s6iduaeg niiöelda loksutan ehk ajan kütuse lksuma hakkab jälle tööle korraks jääb selline tunne nagu pumpaks yhest paagist teise kütuse ära ja teisest esimesse tagasi ei pumpa olen vahetanud andurid ära ei aita kontrolinud pumpa pumba viga pole nyyd tegin kahe paagivahele vooliku nagu vanal pellarussil et jookseks yhest paagist teise kyte yle aga ikka jamab samamoodi ja kui auke tegin sain m6lemast paagist 15 liitrit kytet kätte seega ei saa olla et üks paak läheb tühjaks . kas kellegil on ka olnud sellist probleemi või äkki keegi oskab anda head informatsiooni.
Isegi piiblis pole nii pikka lauset. Ja mis ime mudel see "elegance mensiin" on?
Kas sa pidid bensiini kättesaamiseks mõlemasse paaki suisa augu tegema?
bmw-l on sama süsteem. paak kahe osaline ja üks pump pumpab teise ja sealt teine pump edasi.
paagi augustamise mõttest sain aru. teoorias võiks ju nii töötada küll. samas kui asi nii lihtne oleks, siis
jääb arusaamatuks, miks tehas on teinud mingi totaka kahe pumba süsteemiIcon_neutral
miskit on arvatavasti jäänud "kahe silma vahele".
tegin jah selle voolikusysteemi aga ei aita ikka jamab. Nyyd saab s6ita ära napilt veernadpaagini . Midagi on kindlasti märkamata jäänud aga mis see on seda tahaks teada .
Sama teema ja pole lahendust veel leidnud, räägitakse et tagasivoolu survega seotud see kuidagi??
jah mulle öeldi ka et tagasivoolu survega mingi teema aga viga leida pidi olema keeruline et p6hjuseid v6ib palju olla
Sain vea teada! Nimelt kapoti all täpselt enne seda kus sisselaske voolik läheb pritsungi torusse selle vahel on yks hästi väike s6el ja see oli kinni.
Et kui kellegil peaks selline jama olema siis enamjaolt on pidavat see s6el/filter olema sodi täis.
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=5238
Kunagi sai siin ka räägitud sellest. Otsing !! Otsing poisid !!
Jah, ja mitte üks kord!
Vaata siia!