Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 200D 89 AASTA ei tööta mure
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere siis olen uus siin ja tahaks nõu
nagu pealkirjas on et mure tõin masina ja sõitsin aga hakkas selline jama et paned auto käima töötab tühikäigul ja annad kaasi siis korras aga hakkad sõitma siis mingi 60-80 km/h hakkab nagu puudu midagi jääma ja ei liigu edasi ja hoog aina väheneb ja lõpuks seisma kui mootor jahtub siis liigub jälle
annad kaasi ja pöördesse ka ei lähe vahepeal

MIS VÕIB OLLA MURE SUUR
Kütusefilter.
endal oli sama jama.
tänan vastamast aga ka selline küsimus,et kui kütuse toru kui on katki aga ei tea kumb kas see võib ka seda põhjustada
(13-11-2011, 07:22 PM)urmet_nah Kirjutas: [ -> ]tänan vastamast aga ka selline küsimus et kas ka kütuse toru kui on katki aga ei tea kumb see võib ka seda teha või ei

No esimesest murest sain veel aru, aga kui ikka kirjutada ei oska siis MB foorum pole ka emakeele töövihik Confused Kasuta kirjavahemärke vähemalt, kui ei oska siis kirjuta ainult lihtlauseid.
(13-11-2011, 07:35 PM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]
(13-11-2011, 07:22 PM)urmet_nah Kirjutas: [ -> ]tänan vastamast aga ka selline küsimus et kas ka kütuse toru kui on katki aga ei tea kumb see võib ka seda teha või ei

No esimesest murest sain veel aru, aga kui ikka kirjutada ei oska siis MB foorum pole ka emakeele töövihik Confused Kasuta kirjavahemärke vähemalt, kui ei oska siis kirjuta ainult lihtlauseid.

sorri kui aru ei saanud mull suht kiire sellega,et auto korda saada
Kui kütusetoru on katki, siis tee see korda. Kontrolli et torustik ei oleks mõlkis. Autol on 3 filtrit, kontrolli need. Sarnaseid "mure" teemasi juba mitmeid olnud, kasuta otsingut.
tänan eks öö tuleb siis pikk
Kõige lihtsam moodus on võtta lahti tagasijooks ja proovida läbi mootori (st pumba) kütust imeda. Kui tuleb ilusti või mulliega , siis on kas mõni toru katki või lihtsalt leke , aga kui ei tule sealt midagi läbi , siis ilmselt filter umbes.

Peenfiltri leiab isegi naisterahvas üles , aga jämefilter asub õhufiltri all. Mugav on majandada , kui filtri kaas eemaldada.

Too kolmas väidetav sõel paagi sees pole minu igastahes kunagi umbe läinud , kui olen tavaliselt igasuguse mögaga oma autot kytnud.
(13-11-2011, 09:37 PM)killer666 Kirjutas: [ -> ]Kõige lihtsam moodus on võtta lahti tagasijooks ja proovida läbi mootori (st pumba) kütust imeda. Kui tuleb ilusti või mulliega , siis on kas mõni toru katki või lihtsalt leke , aga kui ei tule sealt midagi läbi , siis ilmselt filter umbes.

Peenfiltri leiab isegi naisterahvas üles , aga jämefilter asub õhufiltri all. Mugav on majandada , kui filtri kaas eemaldada.

Too kolmas väidetav sõel paagi sees pole minu igastahes kunagi umbe läinud , kui olen tavaliselt igasuguse mögaga oma autot kytnud.

tänan paak maas ja otseselt öeldes oli ikka si....a sees ja mõlemad torud (peale jooks ja tagasivool) lähevad vahetusse ja otsustasin et kõik filtrid lähevad vahetusse ja siis vaatame kas hakkab tööle ja saab sõitta