Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 300CE 24V, probleem aut. käigukastiga.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ei taha oma auto teemat küsimustega üle koormata. Seega uuriks siit. Kõige rohkem ootaks vastuseid automaatkastidega sina peal olevatelt inimestelt.
Nimelt - käigukast ei taha kickdowniga pöördeid üle 4000 lasta. Proovitud nii D, 4, 3, 2 asendis. Kusjuures, asendis 2 lasi pöörded ilusti punasesse välja. Samamoodi seistes pedaali pressides. Alates asendist 3 ja edasi, üle 4000 ei lähe. Sellel piiril hakkab jõnksutama, umbes nagu ei saaks kütet kätte või kast ei tahaks edasi lasta pöördeid. Plaan on kohe kohe kasti õlivahetus teha autole. Kuid uuriks ikkagi, kas sellest piisab...

Ette tänades!
Mul jõnksutas ka KD, aga tasakesi ja vaevaliselt ronis seier ikka punasesse välja. Õlivahetusega probleem kadus.
OT

põhh, sa oled ainuke vend, kes chillib mb foorumis:d jalgpall ruulib!
õlivahetus tehtud, aga probleem alles. Kas süüdi võib olla ka gaasiseade? Teised pihustid vms? Või on viga pigem kasti mehhaanikas?
Ma ei tea, kuivõrd see Sinu murega võiks kokku käia, kuid minu Kiirliftil oli sama sündroom odavate küünaldega. Koormuseta käis kenasti lõpuni, kuid sõites hakkas nii 4 krpm pealt puterdama.

Peale teiste küünalde pealekeeramist probleem kadus.
Aga see pole üldse keeruline probleem uurida!
Mis küünlad sa ise peale panid? Milliseid soovitaksid?
Hm, ma ei mäletagi. Olid kellegi käest saadud Berud, nüüd on vist Championid. Kataloogist sai tellitud.