Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Get World Warcraft Weapon cosplay Sword?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.ahappydeal.com/products/product_41575.htm
see on sama nagu reaalne mäng maailmas Warcraft relv, moodsad ja loominguline, ja see on tasuta shipping nüüd, ma peaksin ühe?
kas neid suuremate mõõtmetega on ka saada? a'la 50cm+?
Ma tellisin ära. Suht legit vend paistab.
GTA'd mängin ainult enda 4maticuga

(03-11-2011, 11:39 AM)Harry Kirjutas: [ -> ]GTA'd mängin ainult enda 4maticuga


on ta ikka 4matic? kisub nagu tavaline tagavedu ju Unibrow
Ehh, hulk aega oli SA mu lemmik.....Nüüd ihkaks 4-ja aga arvuti jääb nõrgaks...
(03-11-2011, 02:45 PM)põhh Kirjutas: [ -> ]on ta ikka 4matic? kisub nagu tavaline tagavedu ju Unibrow

You got me Eusa_clap

Aga juhitavuse tweakimine on kohutavalt raske Sad
Vaatasin eile GTA V treilerit ja see video tundub jube kandlilisena Eusa_shhh

Aga auto on tõesti vinge seal mängus. Kui ainult uksed ise lahti ei hüppaks keset sõitu Big Grin See vist 124 tüüpviga ka muidugi.
IV polnud nii lahe. Ehk ok ok ta on lahe, kuid nad läksid selle realsusega veidi käest. Jube mõnus on küll purjuspeaga kusagilt baarist välja tulla, siis inimene tuigub.. jne jne.. Lõpuks läheb see kõik too much, mis next?, peab iga 45min tagant midagi sööma, muidugi on game over?! SA oli üks viimaseid video-videomänge. Nüüd on järgmise 5 aasta küsimus, kus videomängud hakkavad olema sama realsed kui filmid.. Mõneti isegi lõbus, kuid pikemas vaates sellest midagi head kindlasti ei tule.

Aga SA, las klubi paneb mingi serveri püsti. Siis kõik tõmbavad endale multiplayerid, vahetame kõik autod MB'de vastu ja hakkame reedeõhtusi romurallisi tegema?

Minu üks edukamaid videosi, multiplayerist:
GTA 4 on modid palju ilusamad. S, CL, G, CLS iga mööda linna lasta Thumbsup
Multiplayeris veel fun'im!
Sorry, GTA V treilerit mõtlesin, mitte IV. San Andrease MP on väga fun tegelikult. Kui serverit teha, siis võiks mingi asjatundjaga konsulteerida- neid eri võimalusi füüsikaseadusi ja midaiganes paika panna, on seal vist lõputult. Romuralliks võiks võtta pigem Flatout 2-heSmile