Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M:Mercedes-benz W123 2,4D 1500EUR
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Müüa Mercede-benz W123 2,4D 1983 manual (5 käiguline) heas sõidukorras auto mootor on hea kui oskad kaubelda siis saad hulgaliselt varuosi kaasa. HIND-1500 EUR tel-51907276 Crybaby
Mercedes-benz w123 pildid
paar pilti veel autost
Mercedes-Benz
esiklaasis vist mõra?
võiksid veel pilte teha ja autost natuke lähemalt rääkida. näiteks mis juppe on võimalik kaasa saada ja mis rehvid all ja kas kaasa ka miskit. differ kipub ajaga ulguma hakkama, kuidas sul?
Ei kolise käsipidur toimib kui jõuan siis käin sel nädalal ülevaatusel ära ülevaatuse eelne romont on tehtud. Mitme auto jagu on juppe võtan riiulist ja vahetan. kõrvalistuja poolne tagatiib on natuke mõlkis uued tagatiivad on olemas. Teine kere koos tokumentidega on ka veel olemas. Osaliselt remont juba tehtud talve rehvid plekk velgedega. suverehvid saab valukatega kaasa(on valida kahte sorti valuvelgede vahel) differ ei ulu tagavara diffreid on olemas
Oleks minu teha, ostaks ma selle esistange lisa ära Icon_rolleyes

Esiklaas ei maksa sellele autole pea midagi, 40€ poekaubana

Edu müümisel
Nendel piltidel on asjad mis saab kerega kaasa.
Kui keegi huvi rohelisest kerest huvi ei tunne esmaspäevani siis läheb roheline kere kuusakoski.
Rohelisel kerel on dokumendid olemas.Kel huvi see elistagu tel:51907276fotod
(02-11-2011, 10:17 PM)canyondrift Kirjutas: [ -> ]Oleks minu teha, ostaks ma selle esistange lisa ära Icon_rolleyes

Esiklaas ei maksa sellele autole pea midagi, 40€ poekaubana

Edu müümisel

Ma ostaks ka ja viskaks prügikasti Smile
Roheline on nüüd kusakoskis alles jäi esitiivad ja neli ust.