Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Märgutuled armatuuris
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, kas kellelgi on võimalik anda kõigi märgutulede kohta informatsioon, mida miski näitab jne.. Olen veel mersude alal võhik. Võib olla ka inglise keeles või kusagilt manualist skanneeritud. Peaasi, et arusaadav. Autoks W124

Aitäh,
Imre
Äkki siit abi:

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=2233

Kuigi minuarust neljal päris arusaadavad märgutuled.
Suur tänu! Asi arusaadav nüüd. Mul esimene Mercedes-Benz ja üldse teine auto, seega sry, tahan ainult, et asi korras oleks. Tänud igatahes.
1 küsimus siiski tekkis:

Kui tuled põlema panna, süttib ka armatuuril märgutuli aknapesuvedeliku tule ja ABS tule vahel. Peaks nagu mingi tulede värk olema. Samas kõik tuled funktsioneerivad, ainus, mis ei tööta, on kindalaeka tuli... ja sedagi seetõttu, et sinna vool peale ei tule. Muud tuled on autol kõik korras. Kas tõesti kindalaeka tule pärast põleb ka armatuuril see märgutuli pidevalt?

Aitäh,
Imre
Kusjuures mul sama jama, et armatuuris see pirni tuluke põleb, kuigi omastarust peaks kõik tuled korras olema, ainus mida kahtlen on tagumised udutuled, kas peab olema kaks udukat või üks ? Vaatasin et teise pessa ei tule voolgi sisse, nii et ei tea kus ja mis ei tööta.....
tasuks üle kaeda kõik pirnid, millele ligi saad, ega tuu tuluke enne sealt ära ei kustu... Endal on see vilkuvas vormis (tagumise kabariidi pesa on oksüdeerunud - lähipäevadel nokin) Smile
Taga peab olema üks udukas.
Minul küll viimane kord ülevaatusel öeldi, et näed, taga üks udukas ka ei tööta.....(:
Selle pirni läbipõlemise tulega võib seda nippi proovida, et paarikaupa pirne vahetada (ka siis, kui teine põleb). Asi toimis kuidagi takistuse (või voolutugevuse, krt, ei mäleta jälle, pihus kohe parandab Smile) mõõtmise-võrdlemise põhimõttel. Vanal, aga veel põleval ja uuel pirnil võivad küll watid kirjas samad olla, aga too takistus erinev ja süsteem arvabki kohe, et asi mäda.
Mina sain sellest taktikast abi vähemasti.
huvitav, kas see tuluke läheb põlema ka siis, kui ei põle näiteks venti avade pirnike või ukse sisevalgustuse tuleke?
Ei lähe