Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: s124 300TE AMG 1990a H: kokkuleppel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tegu siis sama autoga, mis sai 2006.a kiirendusel oma klassis kolmanda koha, keegi ehk mäletab kuldset kaubaliftiBig Grin.
1990.a väljalase, mootori võimsus 200KW, kaasa valuveljed suveks ja talveks, nahksisu, elektriaknad, katuseluuk ja ühesõnaga kõik jutud.
Asja teeb nukramaks aga see, et tegelikult oleks vaja ära vahetada plokikaane tihend. Olen asja uurinud, aga kuna sellist mootorit Eestis vist üsna võimatu leida, siis müüks auto hoopis maha ja laseks järgmisel omanikul sellega tegeleda.

Kõik pakkumised teretulnud!!!

55639540, Pille-pilleoja@hotmail.com

PS. Suhteliselt kiire on ka, kuna 19.sept sõidan tagasi Hispaaniasse.
Mootor on tehtav... Kas mootor muidu käib? Või on praegu paadiankru staatuses?

Kuis kere? Käigukast? VIN?
Lisad kõik töötavad?
Elektritoolid on? Mäludega?

Mingi hinnasoov on ka ikka?
(01-09-2011, 04:11 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Mootor on tehtav... Kas mootor muidu käib? Või on praegu paadiankru staatuses?

Kuis kere? Käigukast? VIN?
Lisad kõik töötavad?
Elektritoolid on? Mäludega?

Mingi hinnasoov on ka ikka?

Mootoril pole rohkem midagi viga, praegu sõidab küll, aga ma käin Hispaanias tööl ja siis seisab vahel ka.
Kerel paaris kohas roosteplekid, aga pole eriti hull, käigukast automaat. Vin-kood WDB1240911F150567. Elektritoolid töötavad, sees soojendus, katuseluuk, el.peeglid, tumepruun nahksisu.. Hetkel all titaan valuveljed, talverehvid on ka valuvelgedel.
Hinda ei oska eriti küsida, no kas 2000euri on palju?? Alati saab kokku leppidaBig Grin
(01-09-2011, 04:23 PM)pille343 Kirjutas: [ -> ]
(01-09-2011, 04:11 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Mootor on tehtav... Kas mootor muidu käib? Või on praegu paadiankru staatuses?

Kuis kere? Käigukast? VIN?
Lisad kõik töötavad?
Elektritoolid on? Mäludega?

Mingi hinnasoov on ka ikka?

Mootoril pole rohkem midagi viga, praegu sõidab küll, aga ma käin Hispaanias tööl ja siis seisab vahel ka.
Kerel paaris kohas roosteplekid, aga pole eriti hull, käigukast automaat. Vin-kood WDB1240911F150567. Elektritoolid töötavad, sees soojendus, katuseluuk, el.peeglid, tumepruun nahksisu.. Hetkel all titaan valuveljed, talverehvid on ka valuvelgedel.
Hinda ei oska eriti küsida, no kas 2000euri on palju?? Alati saab kokku leppidaBig Grin