Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: w124 logarid (Peterburi/vene versioon)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sooviks logareid mis katavad ratakoopa täielikult (mitte originaal) MB 124'le

Indrek,
indrek.koue@gmail.com
logarid olid äkki?
Selle asja nimi on logar.
Alvadi.ee
(29-08-2011, 03:11 PM)laf1247 Kirjutas: [ -> ]Selle asja nimi on logar.
Alvadi.ee

Just nii, suured tänud ka lingi eest! Thumbsup
Reaalsuses need originaalid ei ole just kõige paremad. Enda omal on all venemaa toodang, mis katab ära täielikult koopa ja kaitseb ka tiivaäärt, kuna ulatab veidi serva alt välja. 4tk maksid 500 vana raha. Sain kuskilt Lasnakalt venelaste poest, kes neid ise sisse toovad...
Kadaka turul laupäeviti üks vana müüb neid. Kui ei ole saab tellida. Kahele 124 olen alla pannud. Peavad eesti karmile talvele ja soola liiva segule vapralt vastu. Istuvad täpselt. Hindeks 5. Maksid 4tk 500 eek. Peterburi tehase toode
Sõbral on selle vana tel nr. ka olemas.
Kui tarvis võin homme järgi uurida.
Mul need samad Peterburi omad all...
(05-09-2011, 08:31 PM)V@hh Kirjutas: [ -> ]Kadaka turul laupäeviti üks vana müüb neid. Kui ei ole saab tellida. Kahele 124 olen alla pannud. Peavad eesti karmile talvele ja soola liiva segule vapralt vastu. Istuvad täpselt. Hindeks 5. Maksid 4tk 500 eek. Peterburi tehase toode
Sõbral on selle vana tel nr. ka olemas.
Kui tarvis võin homme järgi uurida.

Pakuks just huvi need vene omad mis katavad koopa täielikult...kahjuks ise vene keelt ei oska. Oleks kellelgi siin foorumis pakkuda?
Mul kõik 4 olemas Tallinnas, 25 raha eest annaks ära.