Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: V/ÄA 126 Esiklaasi kroomliistud.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Saadaval siis sellised vidinad.
Pärit II-gen autolt, kogu komplekt- 2külge, 2ülemist ja ülemine vaheklots.
Sirged, terved. Tuhmid ainult. Meistrimehe käes muutuvad vähese vaevaga läikivateks.

Parimale vahetuse pakkujale. Vöi korralikuma pöhjenduse andjale, et miks just tema neid vajab. Vahetuseks vöib pakkuda MB-ga seotud träni.

Edud.
Janek.
56950609
janek126@clubmb.ee
tervist,
oleksin üpris huvitatud neist. Ma nüüd ei tea, kas ma just maailma enim neid vajan, aga mõlk ülemises aknaliistus on üks neist, suhteliselt vähestest kosmeetilistest probleemidest, mis eristab mu autot väga-väga-korralikust omasugusest. Seda veel eriti umbes nädala-kahe pärast, kui tuleb uue lakikihiga ahjust välja. Paraku pole mul ühtegi ülearust MB pulikat, mida pakkuda, nii profileeriks end pigem ostjana...

terv,
Hanno
(01-08-2011, 08:57 PM)Hanno Kirjutas: [ -> ]tervist,
oleksin üpris huvitatud neist. Ma nüüd ei tea, kas ma just maailma enim neid vajan, aga mõlk ülemises aknaliistus on üks neist, suhteliselt vähestest kosmeetilistest probleemidest, mis eristab mu autot väga-väga-korralikust omasugusest. Seda veel eriti umbes nädala-kahe pärast, kui tuleb uue lakikihiga ahjust välja. Paraku pole mul ühtegi ülearust MB pulikat, mida pakkuda, nii profileeriks end pigem ostjana...

terv,
Hanno

Let`s see- ära iial ütle iial...
Edud.
Janek.
(02-08-2011, 01:07 AM)janek126 Kirjutas: [ -> ]
(01-08-2011, 08:57 PM)Hanno Kirjutas: [ -> ]tervist,
oleksin üpris huvitatud neist. Ma nüüd ei tea, kas ma just maailma enim neid vajan, aga mõlk ülemises aknaliistus on üks neist, suhteliselt vähestest kosmeetilistest probleemidest, mis eristab mu autot väga-väga-korralikust omasugusest. Seda veel eriti umbes nädala-kahe pärast, kui tuleb uue lakikihiga ahjust välja. Paraku pole mul ühtegi ülearust MB pulikat, mida pakkuda, nii profileeriks end pigem ostjana...

terv,
Hanno

Let`s see- ära iial ütle iial...
Edud.
Janek.

Ma nüüd siit ei loe välja, kas need läksid minema?
(19-08-2011, 11:12 PM)Iphica Kirjutas: [ -> ]Ma nüüd siit ei loe välja, kas need läksid minema?

nendega on nüüd nii, et kaks ülemist ja üks külg on minu käes (Tänud siinkohal Janekile). Samas, vajan reaalselt vaid kõrvalistujapoolset ülemist. Teised võin edasi delegeerida. Samuti võin anda oma tillukese mõlgikesega, muidu väga kena ülemise, kui keegi peaks vajama.
Minu poolt võib lukku panna, kuid samas võib ka siin edasi arutleda, kuidas need liistud edasi liiguvad.
Kuskil 19-nda septembri paiku peaks tulema ka parempoolne liist "SIIBERISSE", peale seda ka see saadaval.

Edud.
Janek.