Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W203 C 220 CDI 2000a küsimused
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
Olen nüüd siis MB omanik ja selle auto suhtes võhik. Nimelt kõik dokumendid, mis kaasas on, on itaalia keelsed. Küsimus on selline, et kas kuskilt netist saaks ka inglise(saksa) keelse alla laadida? Sellist mootorit pole ka kunagi näinud, kus õlivarras puudub. Kuidas ma tean, palju tal õli seeson ja kui kvaliteetne see on?
(28-07-2011, 10:29 AM)ivka66 Kirjutas: [ -> ]Tere!
Olen nüüd siis MB omanik ja selle auto suhtes võhik. Nimelt kõik dokumendid, mis kaasas on, on itaalia keelsed. Küsimus on selline, et kas kuskilt netist saaks ka inglise(saksa) keelse alla laadida? Sellist mootorit pole ka kunagi näinud, kus õlivarras puudub. Kuidas ma tean, palju tal õli seeson ja kui kvaliteetne see on?

Diislite i.keelsete manualidega on suhteliselt tuuga netis. Bensuka omasid leiab mis on enam-vähem sama. Õlivarrast uuematel polegi, kuna auto ütleb sulle kas on vähe või palju. Vahetust (hooldust) tuletab ka auto ise meelde. Kui elektroonikat ei usalda, siis võid omale õlivarda osta või ise teha.

Õlide kogused leiad siit: http://www.valvolineeurope.com/english/l...nt_advisor