Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: M: W115 varuosadeks 2 tükki.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Lugu siis selline. Kunagi ammu minu isa vedas mul õue peale kaks w115 kere Mercedest. Lootuses kunagi nendest kahest üks eluloom teha. Kuid aja nappuses pole midagi edasi läinud. Mina aga tahaks ruumi saada. ja otsus selline et lähevad hävitamisele. Kuna minul pole ka seda aega. Nii et kui kellegil huvi siis enne viimsele teekonnale minemist saaks veel mõnda väärtusliku küljest kruvida. Kuigi nad on võrdlemisi nutuses seisus. Üks on 230 bensiini mootoriga ja teine laiali kistud 240 d mootoriga. Dokumente neil minu teada pole. Pigem arvan just seda et kui kellegil on mingeid salongi detaile või mõningaid liiste tarvis saaks ehk midagi. see 240d variant on roolil asetseva käigukangiga. Huvi korral helistage 5153795 meili poks on siim@hevo.ee
Panen ka mõned udused pildid.
Täna oli aega ja sikutasin nad sealt varju alt välja. Lisan ka täiendavaid pilte.
Üks pilt veel.....
Icon_idea
ootan su vastust juba teist nädalat???
Vabandused, aga vastasin sulle ps.


Selle teema võib lukk panna. Päästeamet tükeldas nad õppuste raames tükkideks ja läksid vanarauda.

Tervitades Siim