Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 -92a universaal, tagaluuk vajub alla
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Minu autol on pealkirjas nimetatud probleem. Milles võiks viga olla? Mis süsteem üldse luuki üleval hoiab? Kas laepolstri alla on peidetud luugiamordid vms?
(03-07-2011, 11:27 PM)Mesamarx Kirjutas: [ -> ]Tere!

Minu autol on pealkirjas nimetatud probleem. Milles võiks viga olla? Mis süsteem üldse luuki üleval hoiab? Kas laepolstri alla on peidetud luugiamordid vms?
Õigesti arvad. Kummalgi pool amort. Samasugused nagu lamerihma pingutussüsteemis, ainult suuremad.
Lammarist pole mõtet muretseda, saad samasugused, vahetamine lihtne kuid ligipääsetavuse, õigemini selle puudumise tõttu paras keberniit.
Mul oli 91 a. masinaga sama probleem, et vajus alla aga põhjus oli selles, et tagaklaasi klaasipuhastusvooliku toru lekkis. Vett täis imanud polster oli tunduvalt raskem ja luuk enam ei püsinud. Pärast polstri kuivatamist käib luuk jälle normaalselt.
(17-07-2011, 07:24 PM)nilsausta Kirjutas: [ -> ]Mul oli 91 a. masinaga sama probleem, et vajus alla aga põhjus oli selles, et tagaklaasi klaasipuhastusvooliku toru lekkis. Vett täis imanud polster oli tunduvalt raskem ja luuk enam ei püsinud. Pärast polstri kuivatamist käib luuk jälle normaalselt.

Külmade ilmade saabudes probleem tuleb tagasi, paar lisakilo ei tohiks veel luuki alla vedada.
Amordid ikkagi viimase piiri peal.

Edud.
Janek.