Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W202 C180 kütab ja SRS andur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
MB W202 C180 94 aasta tavaline puhur kütab hirmsasti. Ei ole kont ega kliima.
Kui keerad jaheda peale, tuleb ikka ainult kuuma ning kui puhurid kinni panna, immitseb ikka veidi sooja.
Kust otsast tuleks läheneda ja mida vaadata?

Samuti lööb vahepeal armatuuris SRS'i tule põlema ja samas lampi kustub ka ära.
Kui on kuum ilm siis muud õhku sealt ei saagi. SRS tuli võib olla miljonist asjast, lihtsamad vead tavaliselt (w203 puhul) on andurid küljeukses jms.
(26-06-2011, 09:26 PM)3rik Kirjutas: [ -> ]MB W202 C180 94 aasta tavaline puhur kütab hirmsasti. Ei ole kont ega kliima.
Kui keerad jaheda peale, tuleb ikka ainult kuuma ning kui puhurid kinni panna, immitseb ikka veidi sooja.
Kust otsast tuleks läheneda ja mida vaadata?

Samuti lööb vahepeal armatuuris SRS'i tule põlema ja samas lampi kustub ka ära.

w202 c180 2000a täpselt sama jama ,salongi tuleb ainult sooja. Talvel oli norm aga nüüd tahaks vähe jahedamat õhku ka.Üks arvas et viga võib olla klappides mis sulgeb salongiradika,Võtsin siis selle jublaka maha, puhastasin ja panin siis tagasi aga ei miskit ikka sama.Algul tuli vasakult natukenegi jahedamat õhku aga nüüd on see ka kadunud.Icon_sadÄkki keegi osksb aidata?
(17-07-2011, 02:39 PM)jupp Kirjutas: [ -> ]
(26-06-2011, 09:26 PM)3rik Kirjutas: [ -> ]MB W202 C180 94 aasta tavaline puhur kütab hirmsasti. Ei ole kont ega kliima.
Kui keerad jaheda peale, tuleb ikka ainult kuuma ning kui puhurid kinni panna, immitseb ikka veidi sooja.
Kust otsast tuleks läheneda ja mida vaadata?

Samuti lööb vahepeal armatuuris SRS'i tule põlema ja samas lampi kustub ka ära.

w202 c180 2000a täpselt sama jama ,salongi tuleb ainult sooja. Talvel oli norm aga nüüd tahaks vähe jahedamat õhku ka.Üks arvas et viga võib olla klappides mis sulgeb salongiradika,Võtsin siis selle jublaka maha, puhastasin ja panin siis tagasi aga ei miskit ikka sama.Algul tuli vasakult natukenegi jahedamat õhku aga nüüd on see ka kadunud.Icon_sadÄkki keegi osksb aidata?

Siit samast foorumist sama mudeli ostuabist leidsin sellise punkti:
"Samuti tasub kontrollida jahutuse/kliima ventilaatori regulaatorit mis asub vasakus rattakoopas ja on väga tihti oma töölepingu lõpetanud tänu "heale" asukohale!"

Oskab keegi viidata või näidata, kus täpsemalt see jublakas võiks asuda?
Mul oli ja tegelt on ka nüüd veel aeg ajalt ikka sama jama. Uurisin ka netist, jõudsin sellise asjani nagu "duo valve". Asub kundepoolse rattakoopa peal mootoriruumis.

Mul puhus kõrvalistujale vaid kuuma, selle duo valve juures mina võtsin juhtme tagant, puhastasin ja pistsin tagasi, töötas jälle - puhus külma.

Ma pole aga ka tõsiselt ajapuudusel asjaga tegelenud. Kui kuuma puhub, puhastan kontakti ja läheb jälle.

infoleht