Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: küsimus w201 vedrudest
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Autoks w201 190E 2.0 90kw millel on all madaldus aga ma ei tea kui palju ega mis tootja vedrud jne...

Kuna viimane auto all kollamise tulemus oli see et avastasin juhipoolne tagumine vedrul ülevalt ~1 keeru pealt ära murdunud siis tahaks teada millised on variandid.

Ilmselt tuleb kogu ring vedrusid (madaldusega) tellida kas keegi oskab öelda kust on selline tegevus kõige soodsam?

Ja kas keegi oskab öelda palju võib madaldus olla kui maapinnalt mõõtes on
esimene koopa äär ~62cm
tagumised ~61cm
ja kere maast oli ~12cm
ja vedru jämedus oli 14mm

Kahjuks ei kannata autot hetkel seisma panna et vedru alt ära võtta ja pikkus ära mõõta.


Või on kellelgi pakkuda komplekt sportline vedrusid või mingeid 30-40mm madaldusi ?
Keegi oskab kosta mis selline asi endast kujutab ja komplekt esimesed ja tagumised sellise hinnaga Icon_eek
http://www.ladu24.ee/et/ladu1/2088/5,801,0,1/22309
kui ostad need siis kirjuta kusagil teemas ka nendest, et kas on ikka normaalsed jne, sest endalgi kunagi plaanis vedruvahetus. Need on vist ühed kõige odavamad, isegi originaal kõrgusega vedrud kallimad??
Mul seisavad sellised vedrud riiulis,sõitnud napid 10000km.Kui soovi on võivad omanikku vahetada ja kannatavad sõita küll.
aga miks nad seisavad?? kas need on siis nii jamad, et ei kannata kriitikat,
(15-06-2011, 07:14 PM)sass300 Kirjutas: [ -> ]Mul seisavad sellised vedrud riiulis,sõitnud napid 10000km.Kui soovi on võivad omanikku vahetada ja kannatavad sõita küll.

Mul sama küsimus miks need seisavad .. ja mis sa siis omale alla panid ?
Keegi võiks jah kunagi midagi neist teada kah anda.Sooviks ka kunagi omale uued alla panna kuna auto on praegu nii kõrge , et paha hakkab Big Grin
kuna vastust ei tule siis eeldan et kasutatud ei tasu osta. mina plaanin kunagi osta uued, siis vähemalt on mingi garantii, et esimese sõiduga ära ei murdu vms.
Endale panin alla E420 sportvedrud kuna on natuke jäigemad,sellepärast jäidki seisma.Vedrud on korralikud ja pooleks kindlasti ei lähe.
Palju sa rahasi tahad nende eest ?
85 euro raha