Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 kliima küsimused
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist,

mul on juhtunud selline lugu, et konditsioneer enam ei tööta. Kardan kõige rohkem seda, et ühes kohas lõi nina korraks vastu maad. Äkki läks midagi katki.. Kus oleks kõige õigem ja parem seda kontrollida lasta + täitmine, Tallinnas? Autoks w210 2001 kliimaautomaatik.

Kalle
Tere


Meil kampaania 50 eur.

koht Keila autokeskus

www.keilaak.ee
5161596

(09-06-2011, 11:12 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]Tervist,

mul on juhtunud selline lugu, et konditsioneer enam ei tööta. Kardan kõige rohkem seda, et ühes kohas lõi nina korraks vastu maad. Äkki läks midagi katki.. Kus oleks kõige õigem ja parem seda kontrollida lasta + täitmine, Tallinnas? Autoks w210 2001 kliimaautomaatik.

Kalle
Hiteh Kadaka teel täidab 50 euroga.
Ehk on lihtsalt tühjaks saanud!
50 EUR ikka julm hind puhtalt täitmise eest. Kohti piisavalt, kus saab 35 EUR
Täitmise juures on tähtis, et enne kogu vana asjandus sealt välja imetakse ja siis ÕIGE kogus sisse pandaks. Need isetehtud töökojad, kus piltlikult öeldes kaaluga kõrval seistakse ei vääri isegi halbu sõnu kasutama. Õli tuleb ka lisada ning soovitavalt värvainet samuti. Lisaks, kui süsteem on tühi olnud, siis võiks ikka suht pikalt vakumeerida, et võimalikult palju vett kätte saada.
See muidugi ei tähenda nüüd seda, et ülalpakutud firmad halvad oleksid - kogemus puudub nendega üldse.
Seniste kogemuste järgi oskan soovitada Üllarit Õnne tänavalt. Kuigi kaaluga ja auto kõrval, kuid mees näikse üsna hästi tundvat nii külmamasinaid üldisemalt kui autode kliimaseadmeid.

Vakumeerimised ja survetestid lämmastikuga jms. on tal enesestvõistetavad. Ning ta ei usalda pimesi "tarka" masinat, vaid kontrollib kõik kahtlased kohad ise üle.
Selge selge, pilt palju selgem. Ma loodan südamest, et ta katki ei ole, kuna tundub nagu õrnalt külma tuleks.. Kaua ta nii pole olnud, vb max. pool kuud või veidi rohkem.

Seega Õnne 12, 5052156 Üllar?
(10-06-2011, 08:17 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]Selge selge, pilt palju selgem. Ma loodan südamest, et ta katki ei ole, kuna tundub nagu õrnalt külma tuleks.. Kaua ta nii pole olnud, vb max. pool kuud või veidi rohkem.

Seega Õnne 12, 5052156 Üllar?

Tema ise. Kuigi tasub arvestada, et tegemist ei ole Euronõuetele vastava töökojaga ning meeski on pehmelt öeldes omapärane. Aga tööd tunneb ja hinnad on mõistlikud.
Mul ka olemas vajalikud seadmed ja vahendid!