Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W116 summutipükse on vaja!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[Pilt: 553000056.jpg]

Rsk, sai vahetatud summuti kogu ulatuses, 3 osa, neist kaks tagumist on orig. Walker ja kuna esipüksid ei leitud kuskil, siis sai meisterdatud teise MB püksid ümber. Pandigi 3 osast keevitatud püksid. Nüüd vaatan on ikka kolhoos küll. Ei taha sellist. Loll maksab siis topelt.

Pakuti tehaseesinduse kaudu 260 EURi, mis on kuidagi väga kallis.

Samas, Saksas neid on lademetes pakkuda nii EBAYs kui ka internetipoodides, aga meie Walkeri ja teiste edasimüüjad räägivad et vaheladudes pole.

Andke mõni soovitus, kuus saaks orig. MB W116 2.8 mootorile summuti püksid?

KIIRE!!!
Njaa, oleks lihtsalt haruldane ja raskesti kättesaadav, siis võiks "re-fabritseerida" roostevabast nagu ma teen W126 560 220kW "pükse". Nendega oli see teema, et kunagi uurisin ja ühte poolt oli saada, teist mitte. Hindadest ei maksa muidugi rääkida. ca 6.5k EEKi oli too aeg üks pool.

[Pilt: 69326-Foto0191.jpg]
[Pilt: 89727-Foto0192.jpg]
(10-06-2011, 11:38 AM)hents99 Kirjutas: [ -> ]Njaa, oleks lihtsalt haruldane ja raskesti kättesaadav, siis võiks "re-fabritseerida" roostevabast nagu ma teen W126 560 220kW "pükse". Nendega oli see teema, et kunagi uurisin ja ühte poolt oli saada, teist mitte. Hindadest ei maksa muidugi rääkida. ca 6.5k EEKi oli too aeg üks pool.

[Pilt: 69326-Foto0191.jpg]
[Pilt: 89727-Foto0192.jpg]

Tänan soovituste eest, aga minule just pandi "refabritseeritud" summuti, aga kuna eesmärk ikka originaalkonditsioonis sõiduk, siis seda ma ei saa endale lubada. Loomulikult, lihtsalt sõitmiseks sobib ka Sinu poolt pakutud variant.