Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: c124 juhi käetoe lisamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuidas käib selle lisamine? Sedaani oma sobib? Nagu ma aru saan siis käib see juhi istme külje külge?
kui, käib samamoodi nagu w201 siis mina tegin niimoodi
=> võta istmeseljatoe tagune plastik ära et näeks istmesse => seal näed külgmisi metallkonstruktrsioone milles on augud, nendesse aukudesse kinnitubki. käetoel see varras mille peal ta üles ja alla liigub, see läheb üht sealsesse avasse ning otsa tuleb mutter. (istme kattesse küljepele tuleb auk lõigata) loodan, et aitab kui ei siis sorry teema solkimise pärast.
(29-05-2011, 01:46 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: [ -> ]kui, käib samamoodi nagu w201 siis mina tegin niimoodi
=> võta istmeseljatoe tagune plastik ära et näeks istmesse => seal näed külgmisi metallkonstruktrsioone milles on augud, nendesse aukudesse kinnitubki. käetoel see varras mille peal ta üles ja alla liigub, see läheb üht sealsesse avasse ning otsa tuleb mutter. (istme kattesse küljepele tuleb auk lõigata) loodan, et aitab kui ei siis sorry teema solkimise pärast.

Suured tänud vastuse eest. Ise käega püüdsin katsuda seda istme külge läbi riide ja sealt küll mingit metall konstruktsiooni ei tundnud...selle pärast ka see küsimus, järelikult katsusin valest kohtast.