Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 124 MB 250d automaat 93a suurte tagasillapuksidega mures?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure siis ikka samasugune käigu vahetusel kui lasta vedu tagant ära siis tagasillast kostub pauk ja auto veist hüppab ka see hetk.
Tuttav põline Mercedes-Benz mees ütles et on kindlasti suurte tagasilla kummipukside viga ja tundub ka mulle samamoodi et nagu tänu neile saab tagasild edasi tagasi suunas liikuma ja nii see pauk tekib.(kas arvab veel keegi nii?)
Kuidas neid pukse ka vahetada on?
no maitea, mul pigem kolksus kui paukus ja vahetus on selline noh - tiba tegemist aga tehtav ka kodugaraazis. neile puksidele tuleb julmalt kuuma anda ja siis välja taguda. kuuma andmiseks müüakse poes väikseid gaasipõleteidDoubt
(11-05-2011, 09:30 PM)joristaja Kirjutas: [ -> ]no maitea, mul pigem kolksus kui paukus ja vahetus on selline noh - tiba tegemist aga tehtav ka kodugaraazis. neile puksidele tuleb julmalt kuuma anda ja siis välja taguda. kuuma andmiseks müüakse poes väikseid gaasipõleteidDoubt

Tere.
No võib vist öelda et ka kolksubSmile kuidas neid pukse muidu kontrollida saab kas kangiga proovida seda puksi loksutada?
Tagumisi näed altpoolt kas on metallhülss kummi sees lahti või puksiosa ise ülemäära pragunenud. Esimestega on nii, et auto vaja üles tõsta ja siis vaadata samamoodi nagu tagumisi. Lisaks kas puksi ülemise randi kaks kõrgemat kohta(risti paiknevad ja sillatala ja kere vahel) on kere vastus või on vahe vahel. Samuti kas ei ole need kõrgemad kohad kerepinna vastu käinud...

Vahetus väga raske ei olnud.

Aga kui mul tala esimesed puksid täiesti läbi olid, siis ei kolksunud mul ikkagi midagi gaasiga mängides.

Kontrolli pigem kardaani tugilaagrit ja difri lõtku