Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: O: M103 või m104 mootori
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Soov osta:
m103 ( 1 nukk ja stockis 132 kw) mootor
või
m104 (2 nukka ja stockis 162kw) mootor.

Samuti olen nõus kaaluma ka hea pakkumise korral 3.2L (täispritse) mootori ostmist.

Mootor võiks asuda veel masina peal, et saaksin võimalikud mõõtmised ja kuulamised ära teha.

Hinnas kokkuleppele saades olen valmis ka mootorit koos man. käigukastiga ostma!

Pakkumised siia, või meilile: jaanus@aastaauto.ee

Jans
Tartu
5030382
(11-05-2011, 09:37 AM)Jans Kirjutas: [ -> ]Soov osta:
m103 ( 1 nukk ja stockis 132 kw) mootor
või
m104 (2 nukka ja stockis 162kw) mootor.

Samuti olen nõus kaaluma ka hea pakkumise korral 3.2L (täispritse) mootori ostmist.

Mootor võiks asuda veel masina peal, et saaksin võimalikud mõõtmised ja kuulamised ära teha.

Hinnas kokkuleppele saades olen valmis ka mootorit koos man. käigukastiga ostma!

Pakkumised siia, või meilile: jaanus@aastaauto.ee

Jans
Tartu
5030382
Kui lähemalt ei leia, siis Harjumaal, Kernus on üks täitsa toimiv M103 olemas. Saab proovida, saab hambaga katsuda.

Hinnasoov oleks 100 Eesti Uut Rubla ja mahavõtmine toimuks lageda taeva all. Starteri, geneka ja RVpumba jätan selle raha eest endale.

Täpsemalt siis selle auto mootor:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=12884

Kontakti leiab profiilist.

(11-05-2011, 09:37 AM)Jans Kirjutas: [ -> ]Soov osta:
m103 ( 1 nukk ja stockis 132 kw) mootor
või
m104 (2 nukka ja stockis 162kw) mootor.

Samuti olen nõus kaaluma ka hea pakkumise korral 3.2L (täispritse) mootori ostmist.

Mootor võiks asuda veel masina peal, et saaksin võimalikud mõõtmised ja kuulamised ära teha.

Hinnas kokkuleppele saades olen valmis ka mootorit koos man. käigukastiga ostma!

Pakkumised siia, või meilile: jaanus@aastaauto.ee

Jans
Tartu
5030382
jätkuvalt otsin!
Võid küsida ka kasutajalt Toots77. Tal on ilmselt lähiajal üle jäämas M103 3.0 mootor, mis diisli vastu vahetatakse. Pritsungi osa on suht kahtlane, aga sul ei lähe seda enivei vaja.
mul olemas 132kw mootor hinnaga 200euri taiskomplektne !
asukoht ja proovimis tallinnas 55940333