Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kadaka tee 86a MB varuosad
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Klubi avalehel reklaam, et 20% alla hindadest. Tundub, et see asi ei toimi. Ise käinud mõned korrad seal ja sõltub kes leti taga on. See vanem mees ajab iga kord mingit jama, et sellele kaubale ei kehti soodustus mida minul parasjagu vaja on? On kellelgi veel selliseid kogemusi sealt?
Kaks korda sai seal ostetud sellised varuosad,nagu veepump ja väljalaskekollektori tihend.Iga kord oli ale saadud
Mina olen sealt kõigi meeste käest alet saand olenemata juppist.
A-kati osadel oli ale väiksem, vist 10%.
A-l on kate väike, kuna Silberauto on maaletooja ja nemad edasimüüjad. Üldjuhul 5% teevad ikka, kui ilusti rääkida.....
Tjah, kui ilusti rääkida... Aga ega seda alet muudmoodi kätte saagi, kui viisakalt küsides.

Minul pole kombeks oma õigust taga ajada kuid olen sealt ikka see 5-20% alet saanud...

Samas mõnd oma õiguse taganõudjat olen seal küll näinud letihinnaga ostvat... Peale pikka tingimist.
Ise ka alati viisakas olnud, aga sõltub ikkagi müüjast. On olnud nii, et sama kauba pealt saan 20% ja hiljem sama asja ostes ei saa midagi enam.
Point pigem selles, et reklaam on eksitav.
Natuke üritan selgitada asja. Ise müün Silberis varuosi.
On 2 hinda meil kõigile nii jae, kui ka hulgi kliendile. Leti hind ja soodus hind mis kehtivad kõigile. Ehk kui Kadakas ostab meilt sooduse all oleva osa ei saa tema ka enam meilt rohkem soodust ja ka tema kate on väiksem. Sealt ka erinevused ilmselt 5-20%.
Uue asjana mis hakkas alles kehtima on 6 aastat ja nooremad autod ei saa reeglina soodust mitte rohkem, kui 5%.
Alati võib ka esindusse tulla hinda küsimaSmile