Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: juhtus väike õnnetus S-klassiga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
panin kurvis teelt välja kraavi... tulemus siis selline : http://www.zone.ee/dillw33d/P8090642.jpg

kui kallis võiks parandamine olla ? kas müüa maha või teha korda, kumb variant oleks mõttekam ?
tee korda, maha myyes eriti palju raha sa ei saa
krt sain valesti aru ennist.

remont on ropp sellisel asjal. üle jala tegemise korral ka alla 30 raske saada.
krt... masendav lugu ikka...
see, et sirgelt jookseb ei tähenda midagi... üles klopsida ja hea hinnag amüüki panna ainus võimalus.
Kas parema tagumise nurgaga maasse?

Krt, pildi järgi on ikka üsna kõver... Kui just hea sõber ei oma kerevenitust, siis ei tasu vist jännata. Kõige vähem hävib tõenäoliselt osadeks müües... Sellisena müües ei saa niikuinii midagi (vist...). Ja odavalt üles tagumise järel müües tõmbad kellelegi mütsi munadeni pähe - pole ka hea variant...
Jah, kõige ennem lendas maha parem tagumine nurk... no raisk ma olen ikka nii masendunud...

http://www.zone.ee/dillw33d/P8090645.jpg

veelüks pilt siis :help:
Mina soovitaks korda teha. Tagaklaas jäi ikkagi ette ja paistab terve ka, aga võib olla pinge all. Pingis saab vast ikka sirgeks. Kuidas tagauksevahed on?
Tjah, kui auto põhi POLE kannatada saanud, siis võib tõmbamine isegi õnnestuda. Aga kui on pikitalad nihkunud? Või sillatala kõver/kiivas/nihkunud? Mõni õõts kõver? Aknapostid pinges?

Lihtsalt küsitavusi tekitab selline vigastus palju... Aga loomulikult saab pingis kõik sirgeks tõmmata. Iseasi on sellise operatsiooni maksumus ja tulemuse kvaliteet.
Mis seisukorras  muidu auto on? Pilti järgi tundub algus aastate 140 olevat.
Eks pead natuke arvutama, kas  müüa sellisel kujul, müüa ise
pikema aja jooksul jupiteks, või teha korda.   Võta mõnest  töökojast umbkaudne
kordategemis kalkulatsioon,  vaata palju sellise aastaarvuga  ja sirge  140
võib maksta ja kui kerge seda müüa on.
ah... teema lukku... maha müüdud