Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kevadeks autod kleebistatud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere taas klubi rahvas.

Essuga sai täna vesteldud ja mõtlesime, et peaks taaskord klubi kleebised tegema, mis saaks autole peale kleepida ja oma klubilist kuuluvust reklaamida.

Küll aga on aegade jooksul olnud palju arvamusi ja soove, milline se kleebis olla võiks.

Seega selles teemas siis lahkame, selle kujunduse malli ümber.

Võimalus oleks trükitud kleebis läbipaistvale kilele - seda oleks lihtne paigaldada, kuid ei ole nii edev, teine võimalus lõigatud tähed ja kujund. Raskem kleepida, püsib kehvemini peal - õigemini hakkab narmendama aegajalt, aga näeb hea välja.

Mul on tume auto ja taga ka toonklaas, meeldiks siis lõigatud hõbedane kleebis klubi logoga ja all näiteks kodulehe aadress. Logo võiks mõõtmetelt olla tiba suurem, kui CD plaat ja kiri siis vastavalt sobivusele.

Arvamused ja ettepanekud. Hea meelega paneks kõikidele sarnased kleebised peale ju.
Avaldan siis arvamust varasematele kogemustele tuginedes:

Sinu pakutud on ilmselgelt liiga suur. Sulle meeldib, mõnele veel meeldib, kuid varem tehtud on enamuse nõudmisel pisemad olnud.
Paljud ei taha oma soliidsetele autodele panna suurt kleepekat, pigem sellist tagasihoidlikut.

Läbi aegade parim kleepekas on olnud minu arvates see:

[Pilt: 03dfc40b5248.jpg]

Temal jälle omad hädad, ei saa suuruse tõttu teha ainult tähti, on koos taustaga. Taustaga jääb kole, pane nii hästi kui oskad ja suudad. Paratamatult võib alla jääda väike mull või täpp, kohe näha ja kriibib silma. Kile ise ka hallikas, kleebi nii hästi kui tahad, ta on ikka näha. Mina lahendasin asja nii, et võtsin väikesed maniküürikäärid ja lõikasin selle teksti välja, nii servast kui võimalik.
Jäi täitsa kena ja soliidne, ei karjunud silma. Uued võiks samas suuruses teha ja lisana eraldi sinu pakutud CD plaadi suurune logo, soovijad saaks siis selle kleepida ka.
Selline nagu liiseli tagaaknal on vinge Thumbsup
(12-04-2011, 04:00 PM)ReinGSM Kirjutas: [ -> ]Selline nagu liiseli tagaaknal on vinge Thumbsup

Kõik ei taha nii suurt panna, ehkki mul poleks isegi sellise vastu ka miskit
Oleks poolt kui tehtaks selliseid. Ühtegi kleepimata enam alles pole, kuid vajadusel võin selle sama corelis "puhtaks" joonistada.
[Pilt: 79346-clubmb.jpg]
Sellepärast polegi ainult 1 variant hea mõte.
Mulle ka meeldib selline suur jurakas just.

Kahte varianti teha siis Icon_smile Icon_idea
Seni kasutusel olevatest kleepsudest on veel pilte kellelgi?
See mis Ilja kuue pagassi peal ka täitsa muhe, (Lasnas Koorti ja Võru tänava kandis ühel hõbedasel universaal punnsilmal luugi peal ka samasugune), samasuguseid teisigi näinud aga ei oska autosid ja omanikke kokku viia kahjux Icon_biggrin
Tegelikult võik ikka kõik ühesugused olla, muidu kirju ja segane värk.

Endale meeldib väga Audiklubi oma, väga soliidne.
mulle meeldiks see Karl-i poolt pakutud variant
Minule meeldib ka Karli pakutud variant kõige rohkem Thumbsup
Karli pakutu poolt!
Pooldan ka Karli pakutut.
Et samuti selle hõbedase kleepsu poolt mis Karl ennist mainis.Peaks olema tõesti selline viisakas,et sobiks ka mõnele edevamale autole kleepida.Muidugi eks ta selline "maitse asi" ole Unibrow
Põhimõtteliselt võiks ju teha 2 varianti: üks väike ja tagasihoidlik ja teine suur üle klaasi.
Suuri võiks kindlasti ka teha lihtsalt selleks, kui klubilised käivad kuskil võõramaa MB meestel külas.
Kleebid taga-aknale, käid üritusel, võtad maha.

Omal hetkel kuuel tagakolmunurga peal WW.CLUBMB.EE- pisike ja eriti mitte silma torkavThumbsup

Edud.
Janek.
Karli pakutud läheb ka mulle peale, ma küll ei tea, mis mõõtudega sul seal see on, aga eeldan et kuskil 500x70/100mm? Kui jah, siis ka mulle sobib see täitsa. Muidugi mina pooldaks, kui oleks tähed eraldi, aga et kleepida saaks nad ikka kõik ühe korraga sirgel joonel. Siis saab teda ka kere detailidele paigaldada, sh. uksi, pagasi luuki, kapotti, aknaid jne.Smirk
Samas surendame fonti Karli versioonil ja saab täpselt paraja suuruse mis ei ole yyratu suur nagu Liiselil ja on piisavalt väiksem versioon Smile
Minu poolt näidatud kleepu pikkus on 35 cm, see siis kirja pikkus koos logoga,mitte kogupikkus.
Logo kõrgus 4 cm, kiri nagu näha madalam.
Ideaalsed mõõdud. Minu jaoks, ei jää väikseks, ei ole liiga suur.
Seega ma sooviks midagi sellist nagu Karli pildil ning nii nagu oma eelmises postituses mainisinNod
Aga sellist asja nagu Karl näitab saab ju ka lahti lõigatuna. Kleepimisega on mõned kogemused ja sellise välja lõikamine ei ole väga suur probleem. Lihtsalt survekaga peab pisut ettevaatlikumalt ringi käima, eriti kuuma suvepäevaga. Huvitav variant oleks veel see asi helkurina teha.
Mainiks ära, et antud teema on nähataval küll kõikidele, kuid kleebist autole saavad hiljem paigaldada ainult ametlikud MB klubi liikmed, kes on ka saanud liikmekaardid ja liikmemaksu tasunud.
Lehti: 1 2