Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: w124 87a Diffri kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ehk keegi,kes on diffreid lammutanud ja rohkem tegelenud oskab anda nõu: W124 diffril(ilma veojõu kontrollita,pärineb 87a.autolt) puudub ABSi andur. Korpuses on näha küll valatud koht kuhu see andur ilmselt käib,aga auk korpuses puudub. Siit ka küsimus et kas seda diffrit on võimalik ABSiga sõidukile panna nii et ABS toimima jääks,või tuleb ikkagi otsida anduriga diffrit? ABSi andur iseenesest on mul riiulipeal olemas.
Vaata uus differ. Augu puurimine on asja juures pisiasi, pead ju ka difrisse sisse saama abs-i hammasvöö...
Mul korralik 2.88 differ olemas,aga kahjuks ilma andurita. Ma sellepärast küsisingi et mõtlesin ehk on seal see hammasvöö juhuslikult ka ilma andurita variandil olemas ja vahe lihtsalt korpuses. Aga noh kui juba selline suurem jama sellega siis vist lihtsam teine differ muretseda. Mul praegu 3.28 differ all ja ilmselt kui saax 2.88 diffri alla saaks pöördeid vähemax. Praegu autom. 3.0 83kw.mootoril 90km/h umbes 2500 pööret min. kui uskuda seda mida tahhomeeter näitab.
Mul on autom 3,0d ja 83 kw, 2.88 differ ja ikka 2400 kanti pöörded. Icon_eek
Vot ei oska isegi seletada kuidas võimalik see asi...