Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Läti Klubi sünnipäevale 30.04.2011
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere

Et siis pealkirjas mainitud kuupäeval peab Lati klubi oma sünnipäeva ja ka meie oleme oodatud.

Üritus toimub nii Riias kui selle lähistel. Algab see hommikul Riias ja sellega et külastame koos Riia autonäitust, kus ka läti klubi on esindatud.

AutoExotica 2011
http://www.bt1.lv/autoshow/?link=10000

Peale seda kohtume kuskil rajal või kohas, kuis sõiduoskus välja selgitatakse ja hiljem siis edasi aftekale, kuhu võimalus ka ööseks jääda.

Hetkel kulusid ei tea, aga kui ööbimine juurde panna, siis usun, et mingi 25-25 EUR nägu, aga see selgub.

Ise igal juhul olem minemas ja mõttes ka ööseks jääda, kuna viimased reisid pole eriti mõnusad öösel tagasi sõita.

Seega hiljemalt nädala pärast tahan teada saada kindlaid osalisi ja kes kavatseb sel juhul ka ööseks jääda. Minul on paar vaba kohta, seega saab kütet kahasse jagada, tuleb soodsam.

Info ja küsimused samasse teemasse.
Mnjah...Doubt Hää meelega lööksin kampa, kuid see sõltub ühe ilmakodaniku tahtmisest kalendrit tunda. Kui on isasseIcon_redface, siis vist ei saa tulla.

Ma ütlen praegu sedasi: kui keegi "kindlatest tulijatest" hüppab viimasel hetkel alt, siis pakkuge seda kohta mulleNod
Mina tulemas.
Oma autoga.
Ja koos ööbimisega.
Nii, minul ka kaks kohta täitusid, heal juhul üks veel vaba ja koos ööbimisega siis
(24-03-2011, 08:52 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Mina tulemas.
Oma autoga.
Ja koos ööbimisega.

Mul ka autos ruumi, kuid sellisel juhul mina istun tagasisõidul tagaistmelIcon_coolIcon_coolIcon_cool
Mina olex vast ka tulemas ja nõus ka roolis olema, kuna alkot niikuinii väga ei tarvita. Et siis äkki mahun sinu auto peale Janek?
(24-03-2011, 11:23 PM)Werewolf Kirjutas: [ -> ]Mina olex vast ka tulemas ja nõus ka roolis olema, kuna alkot niikuinii väga ei tarvita. Et siis äkki mahun sinu auto peale Janek?

No problemo.
Ka tulemas ja võin küüti pakkuda!
Tahaks ka kellegi auto peale ära mahtuda Rolleyes
(25-03-2011, 01:43 PM)ReinGSM Kirjutas: [ -> ]Tahaks ka kellegi auto peale ära mahtuda Rolleyes

Kui werewolf on nõus kahte õllesõpra sõidutama...Eusa_pray
Niikaua, kuni tagaistmel elu nii lõbusax ei lähe, et eesistmel auto juhtimist segama hakkab, ei ole mul selle vastu midagi.
Ka tulemas oma autoga. Kahekesi ja tütargi kaasas.
(31-03-2011, 11:57 AM)kurjajuur Kirjutas: [ -> ]Ka tulemas oma autoga. Kahekesi ja tütargi kaasas.

Kas jääd ka ööseks?
Ma ka huvitatud. Ainult kaks varianti, kui naisega tulen siis kulgeme oma autoga sinna ja tagasi ja siis ööseks ei jääks. Aga kui naiska siin ümber mõtleb siis ühinen üksi aga siis oma autoga ei tueks ja jääks ka ööseks. Nii et peame sidet.

Tervitades Siim.
Plaanis ikka ööseks jääda.
Et siis minu üks-kaks-kuues kohad täidetud.
Mina
ReinGSM
Werewolf
Zeka.

Viienda võtame vaid järeljooksu piletigaBadgrinBadgrin(OK- pagassi mahub ka)

Edud.
Janek.
(05-04-2011, 07:30 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Et siis minu üks-kaks-kuues kohad täidetud.
Mina
ReinGSM
Werewolf
Zeka.

Viienda võtame vaid järeljooksu piletigaBadgrinBadgrin(OK- pagassi mahub ka)

Edud.
Janek.
Thumbsup Eusa_dance
Nii, nüüd siis asi selge:

Aga et neile mingi kingitus kaasa võtta, siis soovin kõikidelt osalistelt saada 3 EUR per nägu minu kätte. Ostame selle eest mingi muheda kingi neile kaasa.

Info allpool, selgub mõne aja pärast, kas majutuse eest tuleb tasuda ette, või saame ka kohapeal.

Saturday, Riga, 30th of April 2011*

*11.30* Meet and Greet at Shopping Center - Riga Plaza (Mūkusalas Street
71),

*12.15* Driving in column to the Exhibition Hall "Auto Exotic 2011 Latvia"
(reserved and safe parking place),

*13.30* Official Opening, Speech of the Board,

*13:40* Fashion in the stage of Latvian Mercedes-Benz Club;

*14:00* Other Greetings, Cake, Sparkling Wine etc.

*14:30* Free Program- Exhibition "Auto Exotic 2011 Latvia"

*16:00* Returning to our cars, driving to a small track;

*17:00* Fun and Drive tests with our Mercedes-Benz cars;

*18:00* Reaching the guesthouse”Emīla Pasaule” (Vidriži village, Limbažu
district);

*18:30* Lunch, Sauna and Fun until morning


Participant costs - EUR 20 per person, includes lunch and accommodation.
Information: info@mbclub.lv or +37128325259



P.S. Just tell us, how many rooms do you need Smile


<http://www.viss.lv/?p=150800>
Mis kellast siis 30-ndal start on? Kuna ma ise olen Haapsalust tulemas, pean enamvähem sõidu ajakava teadma.
07:30 peaks lahkuma
Lehti: 1 2