Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: W 124 juhiistme "turgutamine"
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus siis selline,et kas W 124 juhiistme väsinud patju on võimalik uuesti vormi saada? Või on võimalik asendada kundeistme patjadega?
kõike saab, tee lahti ja uuri. mul muidu 2 istet (sinist) millelt ma arvatavasti polstri maha tõmban ja metalli kokkuostu viin. seega võin su soovil pisut õrnemalt selle riide maha kakkuda ja sisu ja soovil ka katte sulle saataIcon_cool
Enne lammutamist ma kuulaks ikka maad Icon_smile
Sinu poolt pakutav istmepadjad siis ilusti vormis ja terved?
Mul plaanis istmed ära nahatada ja enne seda toimingut juhiistme padjad korralike vastu vahetada.
Võiksid täpsustada, kas su iste on mererohust "õõtsuv vedruvoodi" või svamm.
Olen kuue istmeid lammutanud, nendel sai küll juhi ja kunde oma vahetada.
Kui aga istudes 1 külg kahtlaselt madalam siis tõenäoliselt vedrud katki.
Suure tõenäosusega,et vedrupadjad. Vahel istudes käib metalliprõnksakas läbi.
Sedasorti istmed siis
[attachment=5008]
Vaata seda lehekülge, sealt saad istmete ehitusest aimu
vedrud katki. suht tüüpviga. mu juhipoolsel sama viga. kõrvalistuja poolne korras. pmtl. kui algosadeks võtad siis saad need traadid vast ära ka lappida. või kui ma omad laiali tõmban siis võin sulle saata neid traate. kõrvalistme omi, ma arvan, et traadid samad. kui huvi siis anna teada.
Okei...kui kodumaile satun,siis kukun lammutama. Et 124 ja 126 istmed suhtpuht ühe ehitusega? Juhiistme all mul meresodi pole,pigem poroloonipudi.
(21-03-2011, 11:45 PM)joristaja Kirjutas: [ -> ]vedrud katki. suht tüüpviga. mu juhipoolsel sama viga. kõrvalistuja poolne korras. pmtl. kui algosadeks võtad siis saad need traadid vast ära ka lappida. või kui ma omad laiali tõmban siis võin sulle saata neid traate. kõrvalistme omi, ma arvan, et traadid samad. kui huvi siis anna teada.

Eks ma siis hüüa,kui asi asjaks kisubIcon_smile
mul oli meresodi aga no tõmba laiali ja siis on selge mis katki ja mida asendada vajaIcon_cool