Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 560sec pihusti ...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tervist...ma olen segaduses ja tahan täpsemalt teada et missugune pihusti sobib mb 560sec-le? (mul auto pihusti läks katki)



kas see pihusti on selline?

http://img856.imageshack.us/i/560secfuelinjector.jpg/




aitäh !!
Ei saa küsimusest aru - kas otsid originaal MB numbrit või originaali tootja numbrit? Esimese saad Silberist ja teise BOSCHi esindusest kui neile MB tootekoodi ütled!
missugune pihusti sobib just mb 560sec-le?
Tegelikult võiks küsija alati rohkem auto kohta andmeid avaldada, mis aasta, mitu kilovatti jne
Eeldan, et tegu on W126 kerel põhineva kupeega aastast 1985-91, M117 mootoriga 178 kw (tehti ka 220 kw varianti).
Sellel on peal Boschi KE Jetronic ja Boschi pihustid, Boschi tootenumbrid võiksid olla 0437502035 (kuni 08/1990) või 0437502054 (08/1990 ja edasi).
Milleks teha asja nii keeruliseks üldse - erinevate põlvkondade ja jumal teab mis variantide järgi (California lisa vms) on autodel erinevaid pihusteid. Kõige lihtsam VIN kood ja originaal tootenumber. Kasutaja Andy1986 nimi lubaks nagu eeldada, et tegemist ei ole põhikooli õpilasega, kuid viimane postitus viitab küll minu arvates mitte kõige arukamale küsimusepüstitusele. "missugune pihusti sobib just mb 560sec-le". VASTUS: 560 SEC-ile sobib õige pihusti, ehk SEC 560 pihusti.
BadgrinBadgrinBadgrin
(22-03-2011, 06:38 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Milleks teha asja nii keeruliseks üldse - erinevate põlvkondade ja jumal teab mis variantide järgi (California lisa vms) on autodel erinevaid pihusteid. Kõige lihtsam VIN kood ja originaal tootenumber. Kasutaja Andy1986 nimi lubaks nagu eeldada, et tegemist ei ole põhikooli õpilasega, kuid viimane postitus viitab küll minu arvates mitte kõige arukamale küsimusepüstitusele. "missugune pihusti sobib just mb 560sec-le". VASTUS: 560 SEC-ile sobib õige pihusti, ehk SEC 560 pihusti.