Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: pirni vahetus kliimaseadmes
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem selles, et üks taustavalguse pirn on läbi. Kuidas seda vahetada saab, kas/kuidas kliimaseade välja tuleb?
PS! Seade sama nagu ntx W210'l
Mine poodi osta 4 õlut...ja helista sõbrale...las too toob ka 4 õlut...enne kui sõber kohale tuleb...otsi kas - või + kruvikeeraja välja...eemalda auto raadio...proovi käega kas saad näpud taha kliimaseadmele tagant poolt...seal on mõni kinnitus mis tuleb lahti keerata...aga kuidas seda ma täpselt ei tia...kui viitsid sõida läbi arutme asja...
Eric Kirjutas:Mine poodi osta 4 õlut...ja helista sõbrale...las too toob ka 4 õlut...enne kui sõber kohale tuleb...otsi kas - või + kruvikeeraja välja...eemalda auto raadio...proovi käega kas saad näpud taha kliimaseadmele tagant poolt...seal on mõni kinnitus mis tuleb lahti  keerata...aga kuidas seda ma täpselt ei tia...kui viitsid sõida läbi arutme asja...
eino kui nii jätkata, siis võid ju mõne ratta ka all enne ära vahetada...:evil:

selle jaoks on spets võtmed nagu orig. makil, pistad mõlemast äärest sisse ja välja ta tulebki, nagu orig. makk, täpselt sama moodi.
Avastasin armatuurlauas sama probleemi. w202 elektroonilise kliimaga näidukiplokk pime. . . täiesti. Eraldi kaitset selle valgustuse jaoks ju pole ?

Saan aru et Raadio välja, käsi armatuuri sisse ja tuled hakkavad põlema ?
marek Kirjutas:
Eric Kirjutas:Mine poodi osta 4 õlut...ja helista sõbrale...las too toob ka 4 õlut...enne kui sõber kohale tuleb...otsi kas - või + kruvikeeraja välja...eemalda auto raadio...proovi käega kas saad näpud taha kliimaseadmele tagant poolt...seal on mõni kinnitus mis tuleb lahti  keerata...aga kuidas seda ma täpselt ei tia...kui viitsid sõida läbi arutme asja...
eino kui nii jätkata, siis võid ju mõne ratta ka all enne ära vahetada...:evil:

selle jaoks on spets võtmed nagu orig. makil, pistad mõlemast äärest sisse ja välja ta tulebki, nagu orig. makk, täpselt sama moodi.

Puust ette ja punaseks.
mul on ka sama asi w210 kliimal. milline pirn seal üldse käib?:question:
üx asi veel, et mul orig. makk. kuidas selle välja saab???