Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 turvavöö jäi kinni
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mure siis selline, et turvavöö ei liigu enam ei edasi ega tagasiIcon_sad kinni jäi nii, et lasin, kergelt vööd sikudades, vööd tagasi ja siis plõks ja kinniIcon_sad kes teab kuidas uuesti lahti saaksin? auto w210 siisIcon_cool
Täielikult välja või sisse jäi?
Arvatavasti väsis mingi vedru ära ja/või lõi stoppri peale.
Proovi rahulikult mängida.
poolepeal. arvan, et nagu stopper või miskit sellist on peal. proovind olen jõu ja nõuga aga ei liigu ei edasi ega tagasiIcon_sad kes teab kuidas sinna rulli ligi saaks?
Esimene või tagumine? Sedaan (nagu võiks Su esimesest postitusest arvata) või universaal?

Ega vöö keerdus ei paista olevat?

Kuigi, ega suurt vahet ei ole - lammutama peab ikka, kui vöö enam sisse ei keri. Lukustus ilma tagasiandmata ei vabane!
esimene juhi oma. ei ole keerdus. vedru sel rullil on ka suht nõrk ja ta ei tõmba vööd kohe hooga lõpuni tagasi, nagu peaks. vaid teda tuli n-ö meelitada. aga täna meelitasin teda kiiruga väga energiliselt ja nii ta kinni jäiIcon_neutral
enda s210'l jääb ka juhi turvavöö lukku aegajalt. tundub et kui vööd liiga äkiliselt peale tõmmata läheb ta lukku, arvatavasti avariiga seotud mehanism, et asi järgi ei annaks kokkupõrkel. enamasti tuleb vöö iseenesest paari tunniga lahti. tundub, et kui auto seisma jätta ja võti eest võtta ning uks avada käib kohati mingi klõps selles vöö mehanismis. viimane kord ei saanud ma muidugi pool nädalat vööd kasutada siis olin küll juba valmis asja juppideks võtma ja ära remontima, kuid imeväel üks hommik toimis kõik jälle.
näed, polegi ainusIcon_razz tunniga ta lahti ei tulnud veel. varsti saan uuesti proovida. võiks lahti tulla küll, mitte ei taha lammutama hakataIcon_cool
Ma tõmbasin reedel ka juhi turvavöö lukku, mõnda aega mängides tuli lahti.
Kiirete vahedega rapsides hakkas järsku liikuma jälle Icon_smile
(15-03-2011, 01:08 PM)ReinGSM Kirjutas: [ -> ]Kiirete vahedega rapsides hakkas järsku liikuma jälle Icon_smile
tegin ka nii ja tõesti rapsima peab ikka südamestIcon_confusedIcon_biggrin aga korda sainThumbsup tänud kõigile aitajaile!ThumbsupEusa_dance
järgmine kord proovi teine turvavöö kinni jäänud vöö lukustisse pista ja klõpsti lahti teha, vahele paar äkkpidurdust... ehk petab vöö vabaks
Kas eelnevast tuleb teha järeldus, et auto on mingil põhjusel tõepoolest lukustanud turvavöö? Kas punnil on siis aktiivsed turvavöö luksutid (ehk neid saab avada ja sulgeda...). Ma senini arvasin, et seal on tavalised inertslukustid koos pürotehniliste pingutitega.

Kui turvavööd on "targad", kas neid saab siis * abil avada ka?
mingi tarkus neil sees on, sest kui võti süütelukust välja võtta siis jookseb rihm palju ladusamalt sisse tagasi. peale jäigi mul siis kui jätsin mootori tööle ja läksin ise välja ja nähes, et vöö jäi tilbendama, püüdsin teda ikka kuidagi sisse loksutada ja nii ta kinni jäiIcon_sad