Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W211 320CDI 2 ja 3 kaigu kylma mootoriga jõnksutab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mida sellisel probleemil ettevõtta,milles voib olla viga,
Jõnksutab kas mootor või kast?
Mul sama probleem. Diagnostika näitab kõik korras. Nagu mootor soe siis kõik ok. kuni 65 probleem sarnane.Kui kastis viga siis miks ainult külmalt ...vene keeles on forzunki viga.
Kui kastis viga, siis annab seda testriga mõõta. Võrrelda kasti minevat ja mootori pöördeid. Kui trahvo jamab, siis saab selle graafikult välja lugeda.
Kui mootori viga, siis ikka juhe taha jne.

Ühesõnaga arvutit ja diagnostikat on vaja. Neti teel seda autot ei paranda.

Aga kastide puhul loe kohustuslikku kirjandust: http://foorum.clubmb.ee/search.php?actio...order=desc
(12-03-2011, 01:03 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Jõnksutab kas mootor või kast
Minu arust kast,sest automaat ei oska valida väiksetel kiirustel millist kaiku sisse jätta,hoida sees 3 voi 2 ,seetottu jonksutab
[quote='R129' pid='149913' dateline='1300036927']
Kui kastis viga, siis annab seda testriga mõõta. Võrrelda kasti minevat ja mootori pöördeid. Kui trahvo jamab, siis saab selle graafikult välja lugeda.
Kui mootori viga, siis ikka juhe taha jne.

Ühesõnaga arvutit ja diagnostikat on vaja. Neti teel seda autot ei paranda.

Aga kastide puhul loe kohustuslikku kirjandust: http://foorum.clubmb.ee/search.php?actio...order=desc

R129, Kirjandust mis sa saatsid, pole voimalik vaadata
Kas keegi teab kes teeb diagnostikat mersudele soomes( Helsingis voi Imatras)
(16-03-2011, 01:44 AM)R129 Kirjutas: [ -> ]Aga see http://foorum.clubmb.ee/search.php?actio...order=desc

[Pilt: 38349-Kuvatommis.png]
Hm, huvitav, et link ei tööta. Ma pole niivõrd arvuti spets, aga enne ta krt töötas ju Smile
Pane otsingusse "kastipesu" või "236.14"
(20-03-2011, 02:43 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Hm, huvitav, et link ei tööta. Ma pole niivõrd arvuti spets, aga enne ta krt töötas ju Smile
Pane otsingusse "kastipesu" või "236.14"

Tervist R129,Kuidas sull selle kastidepesu aparaadiostmisega lood on??,kui ostsid siis voiks ju katsetada
(22-03-2011, 12:07 AM)starn Kirjutas: [ -> ]
(20-03-2011, 02:43 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Hm, huvitav, et link ei tööta. Ma pole niivõrd arvuti spets, aga enne ta krt töötas ju Smile
Pane otsingusse "kastipesu" või "236.14"

Tervist R129,Kuidas sull selle kastidepesu aparaadiostmisega lood on??,kui ostsid siis voiks ju katsetada
Asjad on kõik olemas - juba pikka aega. Kui soov, siis võta ühendust. Kontaktid on profiilis olemas.
(11-03-2011, 09:29 PM)starn Kirjutas: [ -> ]mida sellisel probleemil ettevõtta,milles voib olla viga,

Mul on esimese käigu, teise käiguga. Veidi aitas adaptsioonide kustutamine, siis proovisin ühtemoodi sõita. Sama ühtegi viga ega asja ei trafode asjade kontrollis, mis iganes siin õpetatakse. Ka õli vahetus, kasti pesu ei aidanud. Eks km teevad oma, vistSad.
Glass3: Kus sa adaptsioone tegemas käisid ning samuti kasti õlivahetust - kas minu juures? Ei mäleta küll praegu!
(22-03-2011, 01:49 AM)R129 Kirjutas: [ -> ]
(22-03-2011, 12:07 AM)starn Kirjutas: [ -> ]
(20-03-2011, 02:43 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Hm, huvitav, et link ei tööta. Ma pole niivõrd arvuti spets, aga enne ta krt töötas ju Smile
Pane otsingusse "kastipesu" või "236.14"

Tervist R129,Kuidas sull selle kastidepesu aparaadiostmisega lood on??,kui ostsid siis voiks ju katsetada
Asjad on kõik olemas - juba pikka aega. Kui soov, siis võta ühendust. Kontaktid on profiilis olemas.

OK, tulen kodumaale ,vottan yhendust