Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w221 uksed ei tule lahti?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Auto uksed ei tule lihtsalt lahti, ei tule puldiga ega ka selle võtmega. Ainuke mis avada saab on pagasiruum.


Sain ise hakkama, tuleb keerata ja samas tõmmata uksepidet Smile
Если забыли выключить свет в салоне, машина отключает все потребители электричества. В том числе и замок зажигания. Для запуска двигателя используется отдельный аккумулятор. Поэтому, достаточно прикурить машину через клемму под капотом и все начнет работать как и раньше. Удачи!
google translate:
Kui sa unustasid välja lülitada tuled salongis masin lülitab kõik elektritarbijad. Sealhulgas põletatakse. Mootori käivitamiseks kasutatakse eraldi aku. Seetõttu piisab, kui kerge sigaret masin kaudu terminal kapoti alla ja kõik töötab nagu enne. Õnn kaasa!
Mul tekkis sama probleem. Auto seisis 3 kuud õues, nüüd ei tee pult ega tagavarapult mitte midagi, ainult puldi peal tuluke vilgub, kui vajutan.
Metallvõtmega ei saa ust lahti, see lihtsalt ei keera, lukuauku pole ilmselt kunagi kasutatud ja see on kinni kiilunud!
Auto sees signa tuluke vilgub, aga see vist vilgub ka siis, kui pole piisavalt voolu uste avamiseks?

Kuidas ma uksed lahti saan? Eusa_wall
Ilma uksi avamata ei saa kapotti lahti. Pagasiluuki ei saa üldse lahti, ma ei leidnud võtme kohta ka. Eelmisel W220-l oli võtme auk taga ka olemas.
Kas mootori juurest altpoolt ei pääse ligi näiteks genekale või starterile?
(18-02-2014, 05:48 PM)Heinar Kirjutas: [ -> ]Kas mootori juurest altpoolt ei pääse ligi näiteks genekale või starterile?

Ei saa seda varianti isegi kaaluda, sest 1) õues on maa vesine; 2) pole millegagi autot kõrgemale tõsta; 3) mul on füüsilised piirangud, mis ei lase ise raskemat tööd auto kallal teha niikuinii (nagu rataste vahetus, tungrauaga tõstmine jms.)

Ehk leidub mingi vahend, mida lukuauku lastakse? Olen selles suhtes võhik.
(18-02-2014, 05:58 PM)SGM Kirjutas: [ -> ]Ehk leidub mingi vahend, mida lukuauku lastakse? Olen selles suhtes võhik.

Kui lukk on kinni jäänud kasutamatusest, siis imevahendeid ei ole. Küll võib proovida leotamist WD-40 või 5-56ga, ikka vaheldumisi suruõhuga. Ehk uhab saasta lahti ja saab võtme keerama. Edu tõenäosus nii 10%.

Küll saab sel viisil määritud kogu autokülg ja ega määrijagi ilma jää.