Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB W140, S300TD, 1997 - evilman
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Mark: Mercedes-Benz S300TD
Väljalaskeaasta: 1997a. Mai kuu.
Läbisõit: 255 000 km
Võimsus: 130 KW
Mootori valem: 3.0 R6
Värvus: Tumesinine metallik.

Varustus:
* ABS pidurid
* pidurdusjõukontroll
* 8x turvapadi
* signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga)
* immobilisaator
* külglibisemise vastane seade
* stabiilsuskontroll
* veojõukontroll
* vihmasensor
* kliimaautomaatik
* 4x elektrilised akende tõstukid
* elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad)
* katuseluuk (klaasist, elektriline)
* püsikiiruse hoidja
* parkimisandurid (ees, taga)
* toonitud klaasid
* rulookardin tagaaknal (elektriline)
* nahkpolster
* 2x elektriliselt reguleeritavad istmed
* 2x istmesoojendused
* nahkkattega rool
* reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
* käetugi ees (laekaga)
* käetugi taga
* iluliistud salongis (puitdekoor)
* stereo (CD, originaal)
* x10 kõlarid
* CD Box
* navigatsiooniseade
* autotelefon, käed vabad süsteem+GSM antenn
* valuveljed (MB)
* Xenon (lähituled)
* esitulede pesurid
* suusakott
* pagasi võrk pakiruumis
* 4x peeglid valgustusega laes
* pakett aknad
* soft close uksed ja tagaluuk.

Autost siis pisut, kere on korralik ei roosteta, kõik lisavarustus toimetab õigesti. Ostes oli 1 viga:
Nimelt hakkas auto lonkama ja mingil võluväel kadus ka vahetevahel jõud ära kiirendades, kogu see asi toimus kui mootor saavutas 80* kraadi(enne seda ei lonkand)
Esimese asjana sai ostetud original õhufilter ja kõik uued pihusti otsad pandud. Voilaa jõud on tagasi ja lonkamine peaaegu korras, Silberis öeldi võimalik, et 1-2 pihustit kehvalt reguleeritud.
Pärnu autobaasi pihustimees neid otsi külge pannes pesi need läbi aint, reguleerimist ta ei teinud. Eeldavasti arvas ta, et käib küll, kuid auto räägib teist juttu. Hetkel viga siis järgmine,
kui mootor saab töösoojaks jätab vahepeal vahele, tõnks-tõnks, kuigi vahepeal töösoojalt töötab nagu siidi. Oskab keegi soovitada Tallinnast või selle lähedalt mõnda kohta kuhu ma pöörduma peaks ja saaks sealt abi

Pildid:
[Pilt: 72882-mb1.jpg]
[Pilt: 62948-mb2.jpg]
Njaa..ei ole midagi öelda. Ilus auto on.
muigama võtavad muidugi need 250000km mida inimesed uskuma kipuvad Badgrin
Ütleme nii, et vaata kasvõi eestis müügis olevaid autosi, 90% on läbisõit 180-230 tuhhi, olenevalt auto vanusedst Icon_razz loogiline et need on keritud. Nagu ikka on targemad onud üle käinud ja numbrid paikka pannud Icon_smile
Ilus masin, soovin edu ja muretuid kilomeetreid. Lesven on tallinnas selline koht kus on mehed spetsialiseerunud mb masinatele. Äkki saad sealt abi. suursõjamäel asub.
Soojast peast lonkamist võib tekitada vigane (pooleks) plunseri vedru.
(02-03-2011, 11:15 AM)evilman Kirjutas: [ -> ]Ütleme nii, et vaata kasvõi eestis müügis olevaid autosi, 90% on läbisõit 180-230 tuhhi, olenevalt auto vanusedst Icon_razz loogiline et need on keritud. Nagu ikka on targemad onud üle käinud ja numbrid paikka pannud Icon_smile

Eks ta ole jah. Mul kaubaliftil on ka mingisugune 260k vms kilomeetrit, aga aasta on 1991.
Seega julgelt võib arvestada 500-750k km reaalseks läbisõiduks.
Aga noh, peale läbisõidu on ka oluline auto üldine seisukord.


Muidu tegemist päris kena autoga ja hea numbriga.
Päris palju W140 on 555 Axx numbriga.
Kena masin, minu teada oli see samune pill päris pikalt Tartus liikvel ja kui ei eksi siis mingil moel sattus Võru autoaeda müüki.
Võrus talle järgi sai käidud jah, läbi hullu raju ilma tagasi tuldud.
Vahepeal Silberist ostetud, tuledekojamehed, tagumine embleem, karterituulutus toru, väliõhu andur ja uus aku.

1 pilt toomis ööst:
[Pilt: 99558-IMG_0212.JPG]

Ja eile tehtud pildid:
[Pilt: 56926-IMG_0311.JPG]
[Pilt: 62449-IMG_0307.JPG]
[Pilt: 58963-IMG_0312.JPG]
[Pilt: 89679-IMG_0308.JPG]
tagatuled teeb siis puhtaks kui õues soem
[Pilt: 63427-IMG_0314.JPG]
Thumbsup
W140 on just originaalina mul üks lemmikuid.
Kena tank Icon_razzThumbsup
Muretuid kilomeetreid.
Täna sai siis külge uued Led tagatuled, nende installimisega läks päris palju närve, kaitsmeid ja aega.
Enne:
[Pilt: 74987-IMG_0309.JPG]
Nüüd:
[Pilt: 86933-led.JPG]
See on küll puhtalt minu isiklik arvamus. Ära seda võta kurjast, kuid nendele vanematele mercedestele ei sobi need led tuled kohe üldse mitte. Minu jaoks tundub ta siis kohe nagu mõni odav korea auto.

Aga üldiselt on su auto vääga kena. Mingi aeg piilusin seda ise ka kui see seal võru platsis müügis oli.
(05-04-2011, 06:46 PM)siimruz Kirjutas: [ -> ]See on küll puhtalt minu isiklik arvamus. Ära seda võta kurjast, kuid nendele vanematele mercedestele ei sobi need led tuled kohe üldse mitte. Minu jaoks tundub ta siis kohe nagu mõni odav korea auto.

Aga üldiselt on su auto vääga kena. Mingi aeg piilusin seda ise ka kui see seal võru platsis müügis oli.

Olen sinuga sama meelt. Sain need tuled saia hinnaga nn. augu täiteks. Et autoga igapäev sõitta ja rahulikult originaale puhastada, siis on vaja ju samal ajal, et asemel ka midagi oleks Smile
Selge,selge. Vaatan et sa pärnu inimene. Äkki siis võimalik pärnus kohata seda autot.
puhasta siis originaalid ikka ära ja pane tagasi Nod
(02-03-2011, 10:00 AM)evilman Kirjutas: [ -> ]...
Oskab keegi soovitada Tallinnast või selle lähedalt mõnda kohta kuhu ma pöörduma peaks ja saaks sealt abi
...

Mina alustaks Test-Remist (www.testrem.ee) kuigi Pärnu ja Soome vahet kurseerivale inimesele on Diislikeskus Laagris (http://www.diislikeskus.ee) ilmselt logistiliselt sobivam valik.

Need kaks on oma tahtmist vanade autodega tegelda üles näidanud ning hinnaklass on selline keskmine.
Täidaks teemat uute piltidega ja auto elust. Pildid siis pestud autost mingi imevahendiga, mis andis väga viis läikke. Pildi kvaliteet kehva aga parem ikka kui mitte midagi.
Auto seisab kogub tolmu. Mingi aeg tallinna remonti viia üle lahe ( Esisilda vaja kohendada ja vaadata mis vaevab käigukasti - kohati vahetab järsult käiku ja libistab teiselt kolmandale. Arvatavasti kettad läbi kastid. Kliimal ka mingi probleem, nimelt EC koguaeg põleb, selle vajutades midagi ei toimu ja ära ta ka ei kustu). Esistangele ka vaja anda õige kuju. Autole tulevad ka soome rekkarid mõne aja pärast, kuna soome võimuorganitele ei sobi, et ma eesti numbritega sõidan (nimelt 2.5 aastat soomes eland järjest, siit ka probleem)

[Pilt: 85752-IMG_0347.JPG]
[Pilt: 25367-IMG_0345.JPG]
[Pilt: 85998-IMG_0340.JPG]
[Pilt: 95897-IMG_0341.JPG]
Anna siis teada palju vero tuli ja käikari suhtes pöördu kindlalt kasutaja R129 poole.
Mis imevahend see oli ka, mis sellise kena läike andis?
Lehti: 1 2