Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 Kuidas eemaldada puit keskkonsoolis.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus siis, et kuidas saab kätte selle puit osa mis on käigukangi ümber seal keskel ja läheb armatuurini välja, ehk siis keskonsooli puit või kuidas seda nimetatakse. Tahaks selle kätte saada ja natukene värskemat ilmet anda, mõned kraapsud on sees.
(26-02-2011, 03:10 PM)Cane Kirjutas: [ -> ]Siin jutt ja pildi rida koos

see on vist kuni 95 aastani, 96 aasta omal on see puit ühes tükis.
(26-02-2011, 11:19 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2011, 03:10 PM)Cane Kirjutas: [ -> ]Siin jutt ja pildi rida koos

see on vist kuni 95 aastani, 96 aasta omal on see puit ühes tükis.


On jah ühes tükis, ei ole veel lammutama hakanud, mul muidugi tuhatoosi juures pragu sees, niiet ilmselt mul juba kahes tükis kui lammutama hakkan.
(01-03-2011, 09:49 PM)laskarpoiss Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2011, 11:19 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2011, 03:10 PM)Cane Kirjutas: [ -> ]Siin jutt ja pildi rida koos

see on vist kuni 95 aastani, 96 aasta omal on see puit ühes tükis.


On jah ühes tükis, ei ole veel lammutama hakanud, mul muidugi tuhatoosi juures pragu sees, niiet ilmselt mul juba kahes tükis kui lammutama hakkan.

Siis võta käigukangi juurest see iluvõru ära, ning käetoe poolt on üks plast riba, seda tõmba käigukangi poole, sellega saad selle otsa lahti.

Enam ei mäleta kas mingeid kruve ka oli(kui on siis peale iluvõru eemaldamsit peaks need näha olema), kuid eks kui lammutad, siis arvesta et toorest jõust ei ole abi. Kliimaploki ja maki pead ka eelnevalt eemaldama.
(01-03-2011, 10:17 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]
(01-03-2011, 09:49 PM)laskarpoiss Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2011, 11:19 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2011, 03:10 PM)Cane Kirjutas: [ -> ]Siin jutt ja pildi rida koos

see on vist kuni 95 aastani, 96 aasta omal on see puit ühes tükis.


On jah ühes tükis, ei ole veel lammutama hakanud, mul muidugi tuhatoosi juures pragu sees, niiet ilmselt mul juba kahes tükis kui lammutama hakkan.

Siis võta käigukangi juurest see iluvõru ära, ning käetoe poolt on üks plast riba, seda tõmba käigukangi poole, sellega saad selle otsa lahti.

Enam ei mäleta kas mingeid kruve ka oli(kui on siis peale iluvõru eemaldamsit peaks need näha olema), kuid eks kui lammutad, siis arvesta et toorest jõust ei ole abi. Kliimaploki ja maki pead ka eelnevalt eemaldama.

Tänud.