Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 250D -92 urisev hääl kiirendades.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist!

Kirjutan, sest minu autole on tekkinud ebameeldiv urin. Esineb see ainult suurematel kiirustel(4.-5. käiguga) kiirendades. Nii kui jala gaasipedaalilt maha võtan urin kaob. Hääl iseenesest meenutab veidike sportpütiga auto kiirendamisel tekkivat häält. Kuna vaba hooga(ilma gaasipedaali vajutamata) liikudes seda häält ei teki, siis ilmselt rattalaagrid jäävad näiteks ära. Ilmselt on probleem jõuülekandes. Kas on kellelgi olnud kogemust taolise probleemiga, milles konkreetselt võiks olla viga?

Tänud,
Margus.
Sumps üle vaadatud? Väga väike vigastus võib vabalt juba häält muuta.
(26-02-2011, 02:16 AM)Karl Kirjutas: [ -> ]Sumps üle vaadatud? Väga väike vigastus võib vabalt juba häält muuta.

Mõtlesin ise ka sumpsi peale aga kontrollinud ei ole. Pole sooja garaazi, kus pilk peale visata Tongue
Tagasild, kardaani kandelaager ja ATM kasti turbiin vaata ka üle kui sooja saadIcon_redface
(26-02-2011, 11:12 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Tagasild, kardaani kandelaager ja ATM kasti turbiin vaata ka üle kui sooja saadIcon_redface

Tänud vastuse eest! Peab vaatama jah, ilm kisub meeldivalt soojaks Eusa_dance
Kahjuks või õnneks on minu autol manuaalkast.
Kandelaager ehk tugilaager siis?
(28-02-2011, 10:22 PM)Mesamarx Kirjutas: [ -> ]
(26-02-2011, 11:12 PM)janek126 Kirjutas: [ -> ]Tagasild, kardaani kandelaager ja ATM kasti turbiin vaata ka üle kui sooja saadIcon_redface

Tänud vastuse eest! Peab vaatama jah, ilm kisub meeldivalt soojaks Eusa_dance
Kahjuks või õnneks on minu autol manuaalkast.
Kandelaager ehk tugilaager siis?

Manuaalil siduri survelaager hakkab teinekord ka imelikke hääli imelikes olukordades tegemaIcon_sad
Viskasin auto alla pilgu peale. Tagumine kardaani leevendi on omadega läbi, lisaks sellele ostsin uue kardaani tugilaagri. Kavatsen lähiajal ära vahetada Icon_smile