Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 vs Peugeot 106
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ükspäev jäin oma universaal w124-ga jäälohku kinni. Ühest abilisest ei piisanud - 2 meest pidid tulema lükkama, et sealt välja saada.
Üks teine päev tarvitasin oma Peugeot 106-te ja mõtlesin, et mis saaks kui sellega kusagile lohku satuks. Võtsin huvipärast poritiivast kinni ja tõstsin lihtsalt masina pool meetrit edasi. Ise olen veel suht lahja 72 kilo kaaluv tüüp.
Lihtsalt veider ja naljakas tunne oli peale sedaSmile
Ja mida me sellest teada saime, et see asi kohe eraldi teemat vääris? Rolleyes

Võrdled ju hiirt hobusega....
Mina arvan, et saime teada seda, et inimene ei oska lihtsalt sõita ja on autole ilmselt kulunud suverehvid alla unustanud...

Oma universaal neljaga ei ole kunagi tekkinud sellist tunnetki, et kuskile lohku parkides minema ei saaks ja see talv sõidan üldse vana sierraga, millel suht libedad aga korraliku mustriga lamellid all ja ikka ei ole õnnestunud nii kinni jääda et lükkama peaks...

Tegelikult sierraga ikka ühe korra olen kinni jäänud - Nimelt siis kui ettejooksnud koera pärast teeäärsesse valli ninapidi sõitsin ja auto esiosa põhja peal kandis, aga sealt lükkas 60kg kaaluv naisterahvas ka auto välja...