Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 230e 1985a käigukasti vahetus automaadist manuaaliks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
endal siis 230e automaatkastiga.. kast jamab ja endale automaat ei meeldi ka. tahaks panna manuaalkasti,aga äkki keegi on seda varem teind ja oskab täpselt õelda mis asju mul vaja läheb selleks?
mul pakkuda kast koos käiguvahetuse kulissiga. kahju, et varem su teemat ei näinud, sest siduri pedaal koos kõige nänniga läks metalli kokkuostuIcon_neutralIcon_cool
teist kardaani on ka vaja. seda on mul ka pakkuda. üldiselt midagi võimatut ses ehituses pole. st. tegelikult osta ainult kõik vajalik nänn ja kruvi külge.
missugune see teine kardaan on ? pikem v midagi?
No me peaks diili tegema, ma tahan manuaali asemele automaat kasti panna Icon_smile
niiet kast, käiguvahetuse kuliss, kardaan, pedaalid, sidur ja hooratas?
(19-02-2011, 06:09 PM)keku Kirjutas: [ -> ]niiet kast, käiguvahetuse kuliss, kardaan, pedaalid, sidur ja hooratas?

Jah, õlitorud tuleb ka vedada siduri jaoks ja kasti toe tala. Automaatkast vist ei lase iga käiguga starterit anda, seega see süsteem ka üle vaadata. Tahhokas peaks vist ka tavalise manuaalkasti hoorattaga tööle jääma...kui ei jää, siis ei tööta ka su bensumootor enam (tahab ju kommutaator teada mis väntvõll teeb)