Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Vajaks abi W203 omanikelt can -i pealtkuulamiseks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olen oma can bus -i häkkimisega jõudnud niikaugele et suudan can -i lugeda, mõnedest messidest ka aru saada ning mõningaid asju arvutiga lülitada ja emuleerida. Paraku kogu can -is toimuvast üldpildi saamiseks on vaja ikka toimivat autot, ilma ei saa kohe kuidagi hakkama. Äkki siin meie seas leidub keegi kes oleks nõus lubama mul arvuti oma auto can -i külge ühendada ja can -i liiklust eri olukordades pealt kuulata? Kogu kogutud info ja selgitused paneksin siia välja ka kui kellelgi hiljem huvi peaks olema. Auto võiks siis olla ca 2000 aasta W203
Teine võimalus oleks võtta rendiauto vist Rolleyes
Kodanik VOODOO otsib siin oma CAN anomaaliatele lahendusi. Icon_razz äkki leiate kotermanni ülesse.
Minu autot võid uurida-puurida küll kui tahad, mul on üks huvitav vennike seal ka kuskil peidus kes igast kino teeb - võid lugeda seda teemat c-klassi alamfoorumi all.

Mind huvitab kasvõi see mis, süsteemis siis toimub kui auto-rezhiim kliimal ise maha jookseb (ma muidugi ei tea kas sellised käsud canis jooksevad või on see kliimaploki enda sisene teema), kas kõik normaalne nagu mina seda vajutakski nii? Mis toimub siis kui kliimaplokk näiliselt töötab aga õhku ei tule, jne...

Niiet 56 207 354 ja helista kui huvi on, saad ehk teada mis vaja ning on äkki lootus, et minagi oma mure lahendamisele lähemale jõuan, KUI VEAB.

Ahjaa, tegu on 2000a w203 c200 kompressoriga.
Tänud voodoo, võtan homme ühendust Thumbsup