Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W210 originaal raadio
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Minu originaal raadio ei taha isekirjutatud CD plaate üldse mängida ja originaal plaatidega mõtleb alguses ka minuarvates nats kaua. Minu küsimus olekski, et on see normaalne ja kui ei siis mis rohtu selle vastu oleks?
Välja näeb selline
[Pilt: audio_10_cd_lichtwellenleiter.jpg]
see on makk kaitse , vaja kõrg kvaliteet cd plaat (ei ole "vaba" müügi)
mul sarnane mure, oskab keegi soovitada miskit kvaliteet cd-d või kus kohast otsida võiks?
Mul sama raadio ning kõige paremini loeb TDK CD-R AUDIO toorikut. Toorik spetsiaalselt audio jaoks toodetud. Pole igas poes olemas, täpsemalt mina saan neid Viljandi Tuhat 1 poest. Lasin tellida sinna neid.
Tundub vist kõige mõistlikum on lihtsalt välja vahetada. Ainult et rooli peal nuppudest ei tahaks loobuda aga kindlasti on sellepuhul ka lahendus. Mõni teadjam võiks väheke valgustada??
"Alpine" töödab adapter , aga ainult "alpine" makk
http://www.car-radio.de/Mercedes/car-radio/Audio-10/CD/
See viimane postitus jäi mulle isiklikult küll arusaamatuks.
See tähendab, et osadele Alpine makkidele saab lisada adapteri rooli nuppude jaoks, mis töötab ainult alpiine osade mudelitega.
Kunagi uurisin, kuid hind oli päris kirves.
Selles makis töötab CD-R eduliselt, kuid CD-RW ei tööta mingi valemiga.
(13-02-2011, 08:56 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]See tähendab, et osadele Alpine makkidele saab lisada adapteri rooli nuppude jaoks, mis töötab ainult alpiine osade mudelitega.
Kunagi uurisin, kuid hind oli päris kirves.

Nod
1 adapter rooli nuppude(juhtimine) ja 1 adapter ekraan(info)