Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kust saab häid automakke?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Nimelt tahaks endale sellist normaalset odavamapoolset automakki osta. Oskab teist keegi head netilehekülge või poodi tallinnas soovitada?
Hinnaklass võiks alla 2000.- jääda.
Igasugused arvamused on teretulnud Confusedmile:
Igasugused arvamused teretulnud? Sellise raha eest normaalset makki ei saa,vähemalt uut kohe mitte kindlasti!Confusedilly:
vaata ravolari kodulehelt endale ostsin sealt 1600 eest LAVA mp3 makki, kvaliteet ei ole just parim kuid selle raha eest on makki küllaga. tegemist on Alpine tüterfirmaga
Ise nägin plussmiinuses kenwoodi automakki. 4x45w ja hind oli 1599.-
Ma arvan, et tootja on kvaliteetne ja sellisest võimsusest mulle piisaks küll, ega ma mingit tümakat sisse ei tahagi. Mp3 pole ka nii vajalik.
Tahaks aga leida sarnase hinnaga normaalseid makke, siis on millegi vahel valida.
Hmmmm,kas peab ilmtingimata uus olema? Pruugitud maki peaks kõvema mudeli selle raha eest saama.:cool2:
Muo OLI DENVER 4X40W SD-kaardi lugejaga, + tavaline CD-mp3 lugeja. Maxis 1600... ei saa öelda et halb ta on. NORMAALNE makk. just tänaautost läind... krt..
leedust, kaunase turult saab selle raha eest juba väga ok makiRolleyes mina sain 2500 kr eest VDO kõige uuema mudeli:tongue: aga jah kes sinna leetu ikka nii ekstra läheb...
jama ajate. kõik pakutu on suht...

Becker Traffic Pro sain mina 2500eek eest. Ja super makk on. Vähemalt heli poolest Smile
Andres Kirjutas:jama ajate. kõik pakutu on suht...

Becker Traffic Pro sain mina 2500eek eest. Ja super makk on. Vähemalt heli poolest Smile

Sellise hinna eest ausalt öeldes ega paremat ei leia.
3500eek eest saaks juba mp3 lugeva beckeri. vt streetrace foorumit ja kasutaja siil. tema toob neid lätist sandikopikate eest.
Ei taha küll viriseda, aga teema algataja pakkus hinna ülempiiriks 2 kEEK. Äkki jääks selle juurde?

Mina soovitaks KB või SR-foorumit. Uut ja head selle raha eest ei saa...

Uue küll...
normaalse maki saab kuskil 3k'ga. alla selle EI OLE normaalsed.
Selles olen ma veendunud jah, et sama raha eest saab kasutatud maki palju kõvema. Ega mul polegi kasutatud maki vastu midagi, oleneb kelle käest ja mis seisukorras saaks.
Nende tundmatute tootjate vastu ma huvi ei tunne, olen näinud nende kvaliteeti küll, ma jääksin siiski teada tuntud firmade juurde. VDO dayton on küll muidu päris huvitav asi. Millises poes või kus mujal neid oma silmaga näeks?
martin471 Kirjutas:Selles olen ma veendunud jah, et sama raha eest saab kasutatud maki palju kõvema. Ega mul polegi kasutatud maki vastu midagi, oleneb kelle käest ja mis seisukorras saaks.
Nende tundmatute tootjate vastu ma huvi ei tunne, olen näinud nende kvaliteeti küll, ma jääksin siiski teada tuntud firmade juurde. VDO dayton on küll muidu päris huvitav asi. Millises poes või kus mujal neid oma silmaga näeks?

Mina paadunud VDO fännina julgen soovitada küll seda marki,3 viimast makki seda tõugu olnud ja rahul.

Uuri Knutssonist järgi kes neil edasimüüjad,nemad toovad maale kuid jaemüügiga minuteada ei tegele.
Mul olemas knutssonis leping saan sealt osta kui kellegil miskit vaja!
meego Kirjutas:Mul olemas knutssonis leping saan sealt osta kui kellegil miskit vaja!

pane samadele asjadele oma hind,millega saad müüa!
knutssoni kaupa tallinnas müüb ja sinna ketti kuulub aave kauplus ehk siis nüüdne autoekspert ja aaddress mustamäe tee 54
Ega ma raha teenimise eesmärgil lihtsalt kui kellegil miskit sealy saan aidata
meego Kirjutas:Ega ma raha teenimise eesmärgil lihtsalt kui kellegil miskit sealy saan aidata

mul samuti savi,tahan müün,tahan ei müü-pole peamine elatusallikas aga mind huvitas hinnavõrdlus!

võid muidugi privasse panna.
Lehti: 1 2