Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W140 S350td turbo
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus sii järgmine, et kas saab selle auto pealt turbo kätte ülevalt poolt, ilma et peaks kasutama tõstukit või kanalit. Oleks vaja turbo mah võtta ja kontrollida seda klappi mis seal küljes on, se pidavat kinni jääma vahest, mul tunne et mul kah selle klapiga seal jama. Kiirendus pole see mis ennem, vahest parem ja vahest kehvem, kuid üldjoontes läheb ikka järjest kehvemaks nagu. Sooviks siis selle maha võtta ja puhastada ja uurida mis nägu ta on seal yldse.
(04-02-2011, 03:38 PM)laskarpoiss Kirjutas: [ -> ]Küsimus sii järgmine, et kas saab selle auto pealt turbo kätte ülevalt poolt, ilma et peaks kasutama tõstukit või kanalit. Oleks vaja turbo mah võtta ja kontrollida seda klappi mis seal küljes on, se pidavat kinni jääma vahest, mul tunne et mul kah selle klapiga seal jama. Kiirendus pole see mis ennem, vahest parem ja vahest kehvem, kuid üldjoontes läheb ikka järjest kehvemaks nagu. Sooviks siis selle maha võtta ja puhastada ja uurida mis nägu ta on seal yldse.

Saab kätte ülevalt poolt, kõige lihtsam võta maha koos kollektoriga.
(04-02-2011, 03:57 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]
(04-02-2011, 03:38 PM)laskarpoiss Kirjutas: [ -> ]Küsimus sii järgmine, et kas saab selle auto pealt turbo kätte ülevalt poolt, ilma et peaks kasutama tõstukit või kanalit. Oleks vaja turbo mah võtta ja kontrollida seda klappi mis seal küljes on, se pidavat kinni jääma vahest, mul tunne et mul kah selle klapiga seal jama. Kiirendus pole see mis ennem, vahest parem ja vahest kehvem, kuid üldjoontes läheb ikka järjest kehvemaks nagu. Sooviks siis selle maha võtta ja puhastada ja uurida mis nägu ta on seal yldse.

Saab kätte ülevalt poolt, kõige lihtsam võta maha koos kollektoriga.

Ei pea ka kollektorit maha võtma. Saab kätte ilusasti.
(05-02-2011, 08:10 AM)apsik Kirjutas: [ -> ]
(04-02-2011, 03:57 PM)kaido Kirjutas: [ -> ]
(04-02-2011, 03:38 PM)laskarpoiss Kirjutas: [ -> ]Küsimus sii järgmine, et kas saab selle auto pealt turbo kätte ülevalt poolt, ilma et peaks kasutama tõstukit või kanalit. Oleks vaja turbo mah võtta ja kontrollida seda klappi mis seal küljes on, se pidavat kinni jääma vahest, mul tunne et mul kah selle klapiga seal jama. Kiirendus pole see mis ennem, vahest parem ja vahest kehvem, kuid üldjoontes läheb ikka järjest kehvemaks nagu. Sooviks siis selle maha võtta ja puhastada ja uurida mis nägu ta on seal yldse.

Saab kätte ülevalt poolt, kõige lihtsam võta maha koos kollektoriga.

Ei pea ka kollektorit maha võtma. Saab kätte ilusasti.
Suured tänud, peab ykspäev siis kätte võtma selle töö.