Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: c124 puitliistud ja doglegi käigukang
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kuidas eemaldada c124 salongi puitliistud kõik?et tahaks ära lihvida ilusti ning uue laki peale lasta.



Tänud juba ette ära.
kruvidega kinni. pead kuidagi altpoolt ligi pääsema ja mutri tagant ära keerama. Smile
Ukse omad saad, kui eemaldad uksepolstrid(kruvidega tagant kinni), käigukangi ja el. akende nuppude oma saad lahti, kui eemaldad kahe istme vahelise riide lapiku kruvikaga ja siis keerad ristpeaga 1 kruvi lahti ning eemaldad ka käigukangi ümber oleva plastiku, ettevaatlikult nurkadest(eemalda nupud ettevaatlikult liistu küljest, et täielikult lahti saada). Keskkonsooli oma saad, kui kruvid lahti 2 kruvi maki kohal ning eemaldad konditsioneeri keeratavad nupud(tõmba lihtsalt välja) ning sealt omakorda mingisugused mutrilaadsed pirnide ümber. tuhatoosi oma ei tohiks probleemi samuti valmistada, eemalda tuhatoos ja tagant paistavad kruvid(2 tk) ja pistik ka lahti. ümbritsevate liistude kättesaamist ma ei ole proovinud, aga niipalju tean. Väga raskusi ei tohiks valmistada, kui siis uksepolstrite oma, sest seda jube tüütu kokku panna. Jõudu!
tänanBig Grin eks ma siis homme alustan lammutamistBig Grin
aga oleks üks küsimus natuke teisest vallast,et mul on dogleg käigukast et vahepeal lähevad käigud väga jamalt sisse et nagu käigukang ka logiseb et oskab keegi öelda et mida sellega ette võtta?