Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w 124 260e tagasild
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist mul siis selline mure et taga differ hakkas lekkima ja lekib siis kardaani poolsest otsast
kardaani poolne ots on ka kerge loksuga
küsimus siis et kust otsast pihta hakata ja mis seal siis vahetada vaja oleks et ei lekiks ja kaoks lõtk
ettetänades aivar
Tulebki pihta hakata kardaanipoolsest otsast.

Flants maha, siis saab kätte simmeri. Mis suunas loks on? Kas piki või risti?

Võimalik, et laager omadega läbi. Selle vahetuseks tuleb muidugi kogu differ lahti võtta ja pärast hambumuslõtk paika panna.

Kui differ on ASD`ga, siis tasub see ettevõtmine ära, kui tavaline, siis osta mõnekümne euroga korralikum kasutatud (neid peaks lademetes saada olema)
lõtk on risti kardaaniga
aga üks tobe küsimus veel et kas oleks kuidagi visuaalsel peale vaatamisel aru saada et kas on ASD differ või mitte
kuna mul hetkel autot vaja ja ei tahaks nagu eriti lammutada ennem kui autoga varuosade järel käidud
ja täpsustuseks auto on 89a.
kui on asd-ga siis on armatuuris ka tuli kirjaga asdDoubt
nii lihtne see asi ongiIcon_cool
sel juhul mul siiski tavaline differ kuna pole armatuuris asd kirja küll täheldanud
ja järjekordne küsimus et tuttaval w124 250d asd differ olemas garaasis kasutuna vedelemas
et kas mul selle külge kruvimine ja õieti tööle saamine on liigne unistus või on see täiesti teostatav?
sooviks ikka paremat versiooni kuna see suht käe ulatuses
ASD puhul läheb difrisse õlitoru.