Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W140, 1991, S500, 240kw
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6
Olen nüüd peaagu pool aastat sõitnud bmw e60, peaks ikkagi ära mainima, et mulle on ikkagi MB rohkem meele järgi kui BMW.

BMW miinused:

Sillad ei pea ültse vastu eesti teedel, üsna ruttu hakkab seal veermikus midagi kolisema, oled ühe asja äsja korda saanud kui juba järgmine asi koliseb.
On palju jäigem kui MB. Mersuga lähed sujuvalt üle lohkude, aukude j kanalisatsiooni luukide.

Bmw juures on aint see pluss, et auto on ergsam ja kuidagi tervam roolides, muidu ülej22nud plussid jäävad kõik ikkagi MB-le.

Et siis mainin ära, et pea varsti olen jälle Mercedese omanik kindlasti, peatse nägemiseni.

Parimatega, Ardo.
Varsti jälle olen MB omanik arvatavasti ja ka loodetavasti. Järgmine liikur siis W211 E320CDI, 165kw. Eks elame ja näeme. Kindlasti kui olen MB omanik, siis kirjutan ka autost pikemalt, seniks aga päikest. Smile
BMW enam ei kõlba või Big Grin
Tekkis vahepeal reaalne variant vahetada, aga siis jäi ikkagi lõpuks ära!! Aga jah, bmw on kopp ees!! Kindlasti tuleb järgmine auto MB!!
Lehti: 1 2 3 4 5 6