Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w211 led tagatulede probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
masinaks siis 2004 estate e320 w211

ühel heal päeval hakkas auto andma veateadet et tagatuledega midagi viga , nii parempoolne kui vasakpoolne tuli , suunatuled pidurituled jne
kokku kuni 8 viga

samas tuled eemaldades on skeemid korralikud, kõik ledid põlevad ilusasti jne

välisfoorumites räägitakse mingitest vigastest pistikutest ja kohati pidavat tulede skeeme vahetama esinuses ja mingeid juhtmeid ka, aga täpselt pole keegi välja toonud mida oleks vaja kontrollida ja mis täpsemalt vigane
pistikud ja pesad ise korras minu autol
Tagumine SAM lolliks läind ilmselt.
Annan hüva nõu:


1) Mine Silberautosse ja saad proffessionaalset abi - kõige kulukam
2) Võta kontakti kasutajaga wdb240, ma arvan, et sellisel juhul on puusse paneku võimalus suht. väike. Kui ma aga ei eksi, siis tema aga sul ploki kallal kirurgi mängima ei hakka.
3) Formatik OÜ - Andrei - Suure tõenäosusega leiab vea nagu kaks eelnevat. Võibolla ka remondib su ploki, kui see õnnestub, siis võibolla odavaim variant.

Võib olla ka võimalus, et see plokk läbi polegi ja on mingi muu faktor, mis teda lolliks ajab.
(16-01-2011, 05:59 PM)voodoo Kirjutas: [ -> ]Annan hüva nõu:


1) Mine Silberautosse ja saad proffessionaalset abi - kõige kulukam
2) Võta kontakti kasutajaga wdb240, ma arvan, et sellisel juhul on puusse paneku võimalus suht. väike. Kui ma aga ei eksi, siis tema aga sul ploki kallal kirurgi mängima ei hakka.
3) Formatik OÜ - Andrei - Suure tõenäosusega leiab vea nagu kaks eelnevat. Võibolla ka remondib su ploki, kui see õnnestub, siis võibolla odavaim variant.

Võib olla ka võimalus, et see plokk läbi polegi ja on mingi muu faktor, mis teda lolliks ajab.


Panen siia 4) ka. Rakveres on veel selline mees nagu Jaanis, WDB240 kolleeg (vähemalt varem oli). Oskused/teadmised ilmselt samad, aga tema vb viitsib taastada ka (kondoomi lappida). Märksõnaks Jaama tänav.