Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Aastavahetuseks metsa?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Olen suht igal aastal kuskil soojas aastavahetust koos teleri ja suure toidulauaga vastu võtnud. Kuidagi igavaks on see muutunud ja võiks midagi põnevamat teha -

METS - talvel, lume ja külmaga võib see hirmutav olla, samas, aga pole hullu midagi, soojad riided, soe glögi ja kuum lõke ning kõik on super.

10 miinuskraadi kannatavad kuiva ja sooja riidega kõik üle, telgis saab sooja mitme teki ja voodisoojendajagaBig Grin

Mõte oleks korjata oma 10 asja kokku ja aasta viimsel päeval kuskile metsa poole põrutada - Kõrvemaa tundub lahe koht olevat. Kaasa telk, soojad jalanõud ja riided - mitu komplekti. Lumelabidas, kirves, küttepuid, grillmaterjali, söögid joogid ja tulevärki ka.

Usun, et elaks öö superlahedalt üle ja oleks mida aastavahetusest meenutada.
Kaitseväe ajal sai palju, palju vähemaga mitmeid öid järjest üle elatud, seega probleemi ei tohiks olla, samuti, kui külm hakkab ja telgis ei kannata, siis auto sooja ja elab ka öö üle.

Mis arvate, paar päeva saab veel mõelda ju Smile
Mul sõber teeb iga aasta sellise 2-3 päevase reisikese. Praegu ta veel Mercedesega ei sõida, kuid R klassi mõtted olen talle suht edukalt pähe istutanud Smile
(27-12-2010, 09:56 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Tere

Olen suht igal aastal kuskil soojas aastavahetust koos teleri ja suure toidulauaga vastu võtnud. Kuidagi igavaks on see muutunud ja võiks midagi põnevamat teha -

METS - talvel, lume ja külmaga võib see hirmutav olla, samas, aga pole hullu midagi, soojad riided, soe glögi ja kuum lõke ning kõik on super.

10 miinuskraadi kannatavad kuiva ja sooja riidega kõik üle, telgis saab sooja mitme teki ja voodisoojendajagaBig Grin

Mõte oleks korjata oma 10 asja kokku ja aasta viimsel päeval kuskile metsa poole põrutada - Kõrvemaa tundub lahe koht olevat. Kaasa telk, soojad jalanõud ja riided - mitu komplekti. Lumelabidas, kirves, küttepuid, grillmaterjali, söögid joogid ja tulevärki ka.

Usun, et elaks öö superlahedalt üle ja oleks mida aastavahetusest meenutada.
Kaitseväe ajal sai palju, palju vähemaga mitmeid öid järjest üle elatud, seega probleemi ei tohiks olla, samuti, kui külm hakkab ja telgis ei kannata, siis auto sooja ja elab ka öö üle.

Mis arvate, paar päeva saab veel mõelda ju Smile

Kitsed ja kährikud söövad su ära... ; )
Kuidas metsas öö möödus?
Mulle magamiskott ei meeldi aga talvel vaid teki/kahega veidi nukker.

Ootaks muljeid :-)

Andres
Kahjuks jäi ära, kuna üksi poleks kõige huvitavam olnud