Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Jõulude aftekas klubi garaazis 30.12.2010
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hei klubilised.

Homsest teevad kõik juba sääred ja hakkavad jõule pidama. Aga oleks vahva veel vanal aastal kokku saada ja natuke juttu puhuda ning asju arutada.

Seega 30.12, ehk siis järgmisel neljapäeval kohtume oma pesas, ajame juttu, jagame kingitusi ja niisama vaatame lund.

Kes tellisid Esteri käest fliisid, siis need saavad seal jagamiseks kaasas olema, samuti muud klubi meeneid on oodata. Nüüd ka helkurvestid täitsa saadval, klubilisele hinnaks 85 krooni.


Eks siis kohtumiseni veel vanal aastal
........tulija....
Mis kell? Kas Olerex`i kaate ka jagatakse?
(24-12-2010, 12:59 AM)jansa48 Kirjutas: [ -> ]Mis kell? Kas Olerex`i kaate ka jagatakse?
kopi-pasteet olerexi teemast:
(23-12-2010, 01:54 PM)indrek Kirjutas: [ -> ]Nii, esimesed kaardid on minu käes, Garaazikal saab kätte jagama hakata
Tuleks ka ,aga kas te kannatate mu möla ära?Ja siis pean veel autojuhiga rääkima..Eusa_dance
(27-12-2010, 05:50 PM)Lõoke Kirjutas: [ -> ]Tuleks ka ,aga kas te kannatate mu möla ära?Ja siis pean veel autojuhiga rääkima..Eusa_dance

No kui ei kannata, siis hakkad väljas üksinda lund loopima
saab ukseni autoga või peab enne labidat kasutama ja mis kell?
(27-12-2010, 05:50 PM)Lõoke Kirjutas: [ -> ]Tuleks ka ,aga kas te kannatate mu möla ära?Ja siis pean veel autojuhiga rääkima..Eusa_dance

Ja mina hakkasin juba kalendrisse risti tõmbama...Crybaby
Teeme kell 19.00 alates
(27-12-2010, 05:50 PM)Lõoke Kirjutas: [ -> ]Tuleks ka ,aga kas te kannatate mu möla ära?Ja siis pean veel autojuhiga rääkima..Eusa_dance

Sinust tuleb piisavalt kaugele minna, kui siristamine üle hakkab viskama ;-)

Aga elame üle eriti kui Ulmi ka ennast kohale veab ...
Tuleks vaataks ka garaazhi oma silmaga üle aga kahjuks tööl.