Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W210 auto käib, uksed lukus, võtmed sees
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lugu siis selline: panin tund aega tagasi auto käima, ise hakkasin aknaid puhastama, järgmisel hetkel uksed lukus olidki ja käib siiamaani. Eelmise auto- 124ga sellist asja ei juhtunudIcon_lol .Oskab keegi aidata mida peaks tegema? Auto 2000' E220CDI universaal.
Ma tooksin toast teise võtme ja keeraksin sellega uksed lahti.
No vot, asi selles ongi, et teine võti teda lahti ei keera.
Ei juhi poolne uks, ei kõrvalistuja poolne ega ka pagasi luugist?
Nonii, asi sai lõpuks lahendatudIcon_smile
(09-12-2010, 09:53 PM)Rentsel Kirjutas: [ -> ]Nonii, asi sai lõpuks lahendatudIcon_smile
tore, et lahendatud aga ehk avaldad saladuse kuidas probleemi lahendasidIcon_razz
selline lugu võib teistelgi juhtuda ja siis oleks hea siit lahendust lugedaIcon_razz
(09-12-2010, 10:22 PM)joristaja Kirjutas: [ -> ]
(09-12-2010, 09:53 PM)Rentsel Kirjutas: [ -> ]Nonii, asi sai lõpuks lahendatudIcon_smile
tore, et lahendatud aga ehk avaldad saladuse kuidas probleemi lahendasidIcon_razz
selline lugu võib teistelgi juhtuda ja siis oleks hea siit lahendust lugedaIcon_razz

Läbielatud situatsioon, Tuli lukuabi, natuke õli, pikk nn traat, paar minutit ja uks lahti.
Minul lahenes suhteliselt õnnelikult: peale mitut tundi auto töötamist ja kümneid katseid uksi varuvõtmega avada, ei jätnud ma jonni ning proovisin uuesti- ning lahti nad varuvõtmega tulidki. Ei tea kas süüdi oli minu saamatus, halb ilmastik või mingi tehniline jamaRolleyes
(10-12-2010, 01:33 PM)Rentsel Kirjutas: [ -> ]Minul lahenes suhteliselt õnnelikult: peale mitut tundi auto töötamist ja kümneid katseid uksi varuvõtmega avada, ei jätnud ma jonni ning proovisin uuesti- ning lahti nad varuvõtmega tulidki. Ei tea kas süüdi oli minu saamatus, halb ilmastik või mingi tehniline jamaRolleyes

kõik kolm ilmselt Smile
Liikuma hakanud lukk võis ka lihtsalt üles soojeneda...Rolleyes
Ka võis varuvõti olla kulunum kui teine võti ja selletõttu avas alles pikema mudimise peale mingis teatud asendis. Vanematel MB võtmetel kipub see võtme teravik ära kuluma ja siis ei taha võti enam iga kord ja igast asendist keerata.