Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB vito 2001a cdi110 nagu pööretepiirajaga?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline mure siis, et kui ma sõidan sellega siis 5-da käiguga on nagu piiraja (2700rpm) on ka väksematel käikudel aga mida suurem käik seda vähem pöördesse läheb. Kiirenduses annab ka tunda, turbo nagu lõpetab oma töö või midagi sellist(jääb vait) ja tipp jääb ka midagi 100km/h kanti, milles võib probleem olla? väga häirib see, möödasõite on väga halb teha, kuna 5dal käigul kiirendus pm puudub. Ma ei tea kas jutt oli arusaadav aga äkki oskab keegi nõu andaEusa_pray või on see normaalne? (mida ma küll ei usu hästiIcon_smile)
Kas mootor avariirežiimis pole? Juhe taha ja las keegi targem loeb "näitusid" (turbo rõhk, temp jne)
(24-11-2010, 10:53 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Kas mootor avariirežiimis pole? Juhe taha ja las keegi targem loeb "näitusid" (turbo rõhk, temp jne)

Ükski tuli küll armatuuris ei pöle. Aga sellel ei saa kuidagi vigu lugeda ise nt: mingi tuluke vilgub nt 5 korda siis see tähendab midagi?