Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mercedes-Benz Rekordüritus August 2011
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
31 juuli oli deadline
(01-08-2011, 10:59 AM)secman Kirjutas: [ -> ]Jõudsin nüüd lõpuks sinnamaale, et Berliini mikek, kuid lehel http://tempelhof.mercedes-benz-classic.c...ex_en.html puudub regamise koht, kas üritus juba lukus ja olen rongist maas ? Crybaby

Olen suht kindel, et ilmudes kohale platsile ei jäeta sind värava taha.
Think positive.
Kui kahtled, SEL-is tagistmel ruumi veel on...

Edud.
Janek.
Saatsin kirja, vaatan mis ütlevad.
Arvestades Saksa täpsust, siis ma kahtleks küll. Kas see üritus on muidu pealtvaatajatele suletud?
Nii, oleme juba nädalakese siin Mersumaal seigelnud, kilomeetreid on niidetud. Kõik lausa super. Stuttgartis olles oli mersude konsentratsioon karm, berliini poole sõites oluliselt vähenenud.

Küll aga Tempelhofi lennujaama juures passides ikka igast lukspille liikus. Mercedes-Benz muuseumis ka polnud selliseid mudeleid Big Grin

Aga tagasi eestisse jõudes ka pikem reisikirjeldus koos küllaldase pildimaterjaliga
Olen seda isegi tähele pannud, et mida lähemale "tähele" seda suuremaks konsentratsioon muutub. Kuigi ka lõunas on igasugu muud prügi liikvel Smile
See konsetratsioon lennuväljal on ikka tõsine. Ilm soodustab pimedaks jäämist. Autod läigivad ja kohati kipub hõbekett suunurgast välja.
Nagu näha siis miskit seinale riputamist anti kaasa kah Icon_smile
[Pilt: 74567-mb.jpg]
(28-08-2011, 04:39 PM)ReinGSM Kirjutas: [ -> ]Nagu näha siis miskit seinale riputamist anti kaasa kah Icon_smile

Ojaaa

[Pilt: 55466-award.JPG]

Üks Hõbenoole autojuhtidest isiklikult andis selle üle Smile

Ehk siis Eesti klubi 10 aasta juubeli tunnistus

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1UjiFyWsC30&feature=player_embedded#![/youtube]
Mingi hetk teen väikse reisikirjelduse ka koos pildimaterjaliga siia.
Siin siis mõned klõpsud kokkutulekult:

Berliin 2011
Peab ütlema, et Indrek sobis sinna lavale teiste sekka päris kenastiThumbsup
[Pilt: 55466-award.JPG]
Lehti: 1 2 3 4 5