Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mootoripatjade asendamine G -l
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vaja nõu väheke, G460 OM617A mootoriga aastast 87 on veel need vanad kummist mootoripadjad mis imehästi vibra edasi juhivad, et kas oleks mingeid efektiivsemaid lahendusi, näiteks hüdropadjad vms, on keegi G -l vahetanud neid, tulemus?

Raimo
Mul pole päris silma ees, kuid kas 124l kasutatavad hüdraulilised sinna mitte ei mahu. Need peaks vähem väristama...
(17-11-2010, 02:41 PM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Mul pole päris silma ees, kuid kas 124l kasutatavad hüdraulilised sinna mitte ei mahu. Need peaks vähem väristama...
Mul vist isegi olemas need 124 omad, vaatan järgi aga 124 tehnoloogia ka juba 30a vana, äkki midagi uuemat ja veel paremat olemas?
Kumm + amort nagu W126`l ?

Kuigi hüdropadi peaks asja ära ajama.
G-j ju mootor silikoonpatjade peal ja putka KA patjade peale, sees peaks saama salongis mullivee väljuvaid mulle lugeda veest Smile
(18-11-2010, 07:02 PM)Rolz Kirjutas: [ -> ]G-j ju mootor silikoonpatjade peal ja putka KA patjade peale, sees peaks saama salongis mullivee väljuvaid mulle lugeda veest Smile
Icon_smile Ei ole 87a G mootor silikoonpatjadel, vähemalt minuoma on nende kandilistel kummipatjadel. Mis putkat puudutab siis hea mõte, Äkki annab ka selle mingitele hüdropuksidele panna, kastid tahaks niikuinii panna.