Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124CE akna el. süsteemi kohta.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Juhipoolne ukse aken jamab.
Nuppu vajutades, läheb ilusti klaas alla nii nagu peab. Kui tahan üles tagasi saada, siis kohe ei lähe. Tuleb oodata mingi aeg(ca 10min) ja uuesti nupule vajutada, vahest läheb ja vahest mitte.
Kus võib lühis olla, kas nuppude juures või ukse sees?
Äkki on kellelgi olnud mingit sama jama?
Kuna ma sellest süsteemist ei jaga eriti midagi, siis oleks igasugune info kasuks.

Tagumise juhipoolse kolmnurk klaasi kohta on ka küsimus.
Kas kuskilt saaks infot selle kohta, kuidas klaasi panna mootori peale jooksma. Eeldan et suport on klaasi küljest lahti läinud...mootor töötab kuid klaas ei liigu. Käsitsi ma saan seda üles-alla liigutadaSmile

Ette tänades
(13-11-2010, 12:31 PM)sabbath Kirjutas: [ -> ]Juhipoolne ukse aken jamab.
Nuppu vajutades, läheb ilusti klaas alla nii nagu peab. Kui tahan üles tagasi saada, siis kohe ei lähe. Tuleb oodata mingi aeg(ca 10min) ja uuesti nupule vajutada, vahest läheb ja vahest mitte.
Kus võib lühis olla, kas nuppude juures või ukse sees?
Äkki on kellelgi olnud mingit sama jama?
Kuna ma sellest süsteemist ei jaga eriti midagi, siis oleks igasugune info kasuks.

Tagumise juhipoolse kolmnurk klaasi kohta on ka küsimus.
Kas kuskilt saaks infot selle kohta, kuidas klaasi panna mootori peale jooksma. Eeldan et suport on klaasi küljest lahti läinud...mootor töötab kuid klaas ei liigu. Käsitsi ma saan seda üles-alla liigutadaSmile

Ette tänades

Leidsin lahenduse juhiukse akna üles tõstmiseks, akult klemm maha, ning hakkab tööle.
Tagumise istme all on akente el. süsteem. ja kui aken on all siis käib seal mingi klõps, nupule vajutades.
Kust kohast ei lähe signaal edasi? Kas võib olla seal süsteemis mingi relee vms läbi???
Siiski tahaks seda ennem suve korda saada...
proovi teist releed !